Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Nauczyciele, których praca i codzienny wysiłek dydaktyczny od wielu lat przynoszą wiele pożytku tak uczniom, jak i placówkom szkolnym, otrzymali nagrody Starosty Myszkowskiego Wojciecha Pichety.

Uhonorowano doświadczonych nauczycieli o znakomitej opinii, mających na swoim koncie wiele osiągnięć dydaktycznych.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w środę podczas obrad Zarządu Powiatu. Nagrodzeni odebrali okolicznościowe dyplomy z rąk Starosty Wojciecha Pichety i Wicestarosty Mariusza Trepki.

Otwierając uroczystość Starosta Wojciech Picehta wyraził podziękowania za coroczny trud pracy nauczyciela i pełną poświęcenia pracę.

- Kiedy zostałem starostą, oświata nie miała się najlepiej w Powiecie Myszkowskim. Był deficyt, pojawił się niż demograficzny. Ale dzięki wspólnej pracy ze szkołami i osiągnięciom powołanego przeze mnie zespołu ds. oświaty udało znacznie poprawić sytuację w szkolnictwie. Jest to impulsem dla nas, aby nadal prowadzić racjonalną i oszczędną politykę, która - jak się okazało - przynosi wymierne efekty. Bardzo dziękuję państwu za wkład w wychowanie naszej młodzieży i odpowiedzialność w podejściu do spraw oświatowych. Dzięki tam jak państwo pedagogom nasze szkoły - mimo niżu demograficznego - wypadają bardzo dobrze pod względem naboru, a także matur - powiedział Starosta Wojciech Picheta podczas uroczystości.

Wśród wyróżnionych nauczycieli znaleźli się: Ewa Buzoń-Krupińska – nauczyciel w Zespole Szkół nr 2 w Myszkowie, Elżbieta Bazylak – nauczyciel w Liceum Ogólnokształcącym w Myszkowie, Danuta Kasparek – nauczyciel w Zespole Szkół w Żarkach, Stanisław Tokarski – Wicedyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Myszkowie, Jerzy Bryś – Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Myszkowie, Robert Pawlik – Dyrektor Publicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Myszkowie.


Nagrodzeni nauczyciele z Zarządem Powiatu w składzie: Wojciech Picheta, Mariusz Trepka, Jarosław Kumor, Michał Trojakowski, Piotr Bańka

16

PAŹ

2013

21297

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

nauu1_721534200.JPG

Zdjęcie: nauu1_721534200.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.