Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Dzień Seniora i Dzień Białej Laski

Koło Polskiego Związku Niewidomych i Słabowidzących zorganizowało coroczny Dzień Białej Laski i Dzień Seniora. Decyzją Zarządu Powiatu Myszkowskiego ze Starostą Wojciechem Pichetą na czele, Powiat Myszkowski ufundował nagrody dla zasłużonych członków koła.

Uroczystości te co roku gromadzą blisko setkę osób. Tak było i tym razem. Wśród gości zaproszonych znaleźli się m.in. Poseł Jadwiga Wiśniewska, Starosta Wojciech Picheta, Wicestarosta Mariusz Trepka, Burmistrz Myszkowa Włodzimierz Żak, Burmistrz Żarek Klemens Podlejski, Prezes Międzypowiatowego Banku Spółdzielczego Zofia Jakubczyk.

Przewodnicząca Zarządu Związku w Myszkowie Helena Niemczyk miała prawo być bardzo zadowolona. Wszyscy goście ledwie pomieścili się w obszernej sali bankietowej Miejskiego Domu Kultury, co jaskrawym dowodem na szeroką aktywność Myszkowskiego Koła Związku.
Szczególną była chwila, kiedy Starosta Wojciech Picheta wręczył członkom Koła podarunki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Myszkowie. Było to osiem kompletów pościeli.

- Szanowni Państwo, niezmiernie się cieszę, że mogę być tutaj z wami. Aktywność takich organizacji, jak wasza, jest ważną i cenną wartością dla całego Powiatu. Zwrócili się państwo do Starostwa z prośbą o pomoc. Postanowiliśmy więc państwa wesprzeć. Lato się kończy, dlatego zdecydowaliśmy się zakupić koce, które, mam głęboką nadzieję, będą państwu pomocne- powiedział Starosta Wojciech Picheta.

Zarząd Koła postanowił w tym roku wyróżnić kilkanaście osób z okazji Dnia Seniora. Gratulacje i życzenia odebrali: Janina Przerazińska, Stefania Skabek, Irena Zenderowska, Janina Pawlik, Helena Ratajczak, Bogumiła Malinowska, Władysława Leśniak, Janika Laboda.Nagrody wręczali Starosta Wojciech Picheta i Wicestarosta Mariusz Trepka


Prezes Myszkowskiego Koła Związku Niewidomych i Słabowidzących Helena Niemczyk - jak zwykle pełna optymizmu - na zdjęciu ze Starostą Wojciechem Pichetą


Początek uroczystości, członkowie Koła przy wspólnym stole

16

PAŹ

2013

1884

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

niew1_334003416.JPG

Zdjęcie: niew1_334003416.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.