Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W ramach Programu Leonardo da Vinci, będącego komponentem Projektu „Uczenie się przez całe życie”, nauczyciele Zespołu Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach rozpoczęli realizację projektu „Kreatywność w kształceniu zawodowym”.

Pierwszym etapem było wyłonienie uczestników projektu. Do koordynatora projektu wpłynęło 9 zgłoszeń. Test znajomości języka angielskiego przeprowadzony w dniu 14.10.2013 r. pozwolił wyłonić uczestników projektu, są to: Lidia Nowak, Mariola Piątek, Bożena Prokopowicz, Beata Ganczewska, Jolanta Zamora, Marzenna Lesiak, Anna Dzieża. Pozostałe dwie osoby: Danuta Wnuk i Katarzyna Błaszczyk znajdują się na liście rezerwowej.

Uczestnikami projektu są nauczyciele przedmiotów zawodowych oraz osoby kadry zarządzającej szkołą.
Projekt przewiduje tygodniowy wyjazd do Wielkiej Brytanii, do szkół zawodowych oraz przedsiębiorców wspierających szkolnictwo zawodowe.
Termin rozpoczęcia projektu – październik 2013r.
Termin realizacji – luty 2014r.
Koszt projektu - 14266.00 EUR

Udział beneficjentów w projekcie jest bezpłatny, całkowicie pokrywany ze środków Unii Europejskiej.

Staż ma na celu zarówno osobisty rozwój zawodowy uczestników, jak i poprawę systemu kształcenia i szkolenia zawodowego przez wprowadzanie nowych rozwiązań w naszej jednostce. Celem jest również zapoznanie z bazą dydaktyczną kształcenia teoretycznego i praktycznego w zawodzie, spotkanie z kadrą kształcenia zawodowego, przedstawicielami samorządu zajmującymi się nadzorem organizacyjnym i pedagogicznym, pracodawcami realizującymi staże uczniowskie. Nauczyciele będą mieli możliwość poznania metod stosowanych w UK wykorzystujących techniki komputerowe, zastosowanie e-learningu oraz modułowego systemu kształcenia. Będą brać udział w lekcjach pokazowych, celem porównania polskiego i angielskiego systemu kształcenia zawodowego w hotelarstwie, gastronomii i informatyce.

Koordynator projektu – mgr inż. Lidia Nowak.

05

LIS

2013

29697

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.