Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Programu wyrównywania różnic między regionami II

Na podstawie pisma Oddziału Śląskiego PFRON nr 0-12/OPP/60/2014/GK/BD z dnia 09 stycznia 2014 r. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Myszkowie informuje, że w 2014 roku realizowany będzie „Program wyrównywania różnic między regionami II”.

Kierunki działań oraz warunki brzegowe obowiązujące realizatorów Programu w roku 2014 zostały zatwierdzone przez Zarząd PFRON Uchwałą nr 96/2013 z dnia 31 grudnia 2013 r.

Szczegółowe informacje (w tym: warunki brzegowe, program oraz procedury jego realizacji) znajdują się na stronie internetowej www.pfron.org.pl w zakładce: Programy i zadania PFRON; Programy realizowane obecnie.

Wnioski na realizację powyższego Programu można składać do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Myszkowie w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 kwietnia 2014 roku.

W związku z powyższym zapraszamy Państwa do uczestnictwa w „Programie wyrównywania różnic między regionami II” w 2014 roku.

Szczegółowych informacji udziela Małgorzata Pawlik- Karcz tel. 34/315-79-08

17

STY

2014

90505

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.