Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Materiały filmowe: most w Sokolnikach i Kwalifikacja Wojskowa

Zapraszamy do obejrzenia materiałów filmowych, poświęconych zakończonej kwalifikacji wojskowej w Powiecie Myszkowskim oraz oddaniu nowego mostu w Sokolnikach.

Przypomnijmy, że w wyniku niezwykle intensywnych opadów latem ub. roku doszło do zerwania mostu na drodze powiatowej w Sokolnikach. Konstrukcja została doszczętnie zniszczona przez rwącą wodę.

Powiat Myszkowski natychmiast przystąpił do prac nad przywróceniem przejezdności. Najpierw wybudowano tymczasową przeprawę, dzięki której mieszkańcy już po kilku dniach mogli korzystać z drogi. Niedługo później Powiat Myszkowski przystąpił do budowy w tym miejscu mocnego i trwałego mostu. Starosta Wojciech Picheta i Wicestarosta Mariusz Trepka regularnie przyjeżdżali na miejsce, aby doglądać postępów prac.

Dziś w tym miejscu znajduje się solidna konstrukcja w postaci mostu. O tym w poniższym materiale filmowym:A tak wyglądał most w lipcu ub. roku, po powodzi, przed rozpoczęciem prac budowlanych. Na poniższym zdjęciu widać, jakich zniszczeń dokonała woda oraz ile trzeba było pracy, aby udrożnić drogę.
O zakończeniu Kwalifikacji Wojskowej pisaliśmy przed kilkoma dniami. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu na ten temat. Wypowiadają się m.in. Starosta Wojciech Picheta i ppłk. Krzysztof Tarapacz.Z materiału dowiemy się interesujących rzeczy o tym, czym jest kwalifikacja i jak przebiegała w Powiecie Myszkowskim.

26

LUT

2014

65478

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.