Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Materiały filmowe: Stoły Wielkanocne i święto wody

Zapraszamy do oglądania materiałów filmowych, poświęconych organizacji Gminno-Powiatowej Prezentacji Stołów Wielkanocnych, które odbyły się w Niegowie i wspaniałym przedsięwzięciu, jakim było Święto Wody. Wszystkie filmy poświęcone Powiatowi Myszkowskiemu można oglądać kilkając link po prawej stronie lub bezpośrednio na youtube.

Święto Wody w Powiecie Myszkowskim, które odbyło się w Starostwie Powiatowym przyciągnęło bardzo wielu zainteresowanych. Rozmach i wartości edukacyjno-ekologiczne nie pozostawiają wątpliwości, że opisana przez nas wcześniej impreza spełniła ważne zadanie. Zapraszamy do oglądania relacji.Powiat Myszkowski i Gmina Niegowa zorganizowały wspólnie Prezentację Stołów Wielkanocnych, które okazały się prawdziwym sukcesem. Już wcześniej informowaliśmy, jak znakomicie została przygotowana ta impreza. Tym razem zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji filmowej.

30

KWI

2014

1640

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.