Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Tydzień bezpieczeństwa w myszkowskim LO

W myszkowskim Liceum Ogólnokształcącym odbyły się warsztaty zorganizowane przez nauczycielki Karolinę Mizerę i Izabelę Skabek, związane z Tygodniem Bezpieczeństwa.

Uczniowie mogli wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez członków Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA w Zawierciu; ratowników WOPR, techników kryminalistycznych, pracownika Służby Więziennej, farmaceutkę. Pierwszego dnia młodzieży przypomniano zasady bezpiecznego zachowania się nad wodą oraz w okolicy jaskiń i skał, w związku z rozpoczynającym się sezonem wiosenno – letnim i czasem wycieczek na Jurę oraz kąpieli w odkrytych akwenach wodnych.

Przeprowadzono również zajęcia dotyczące ratownictwa, w zgodzie z najnowszymi wytycznymi dotyczącymi resuscytacji, a także zapoznano młodzież z działaniem urządzenia AED. Drugiego dnia uczniowie mogli obejrzeć film pt. „Więzienie – stracony czas” i wysłuchać wykładu pracownika Służby Więziennej, a także wykładu farmaceutki na temat ryzyka stosowania nieznanych i szkodliwych środków dostępnych w aptekach.

Uczniowie, dyrekcja i organizatorzy serdecznie dziękują Państwu: Monice Kubarze, Adamowi Granatowi, Andrzejowi Kręgielowi, Zbigniewowi Fielkowi, Marcinowi Palmowskiemu za przeprowadzenie warsztatów.18

KWI

2014

60010

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

ipa5_292493438.jpg

Zdjęcie: ipa5_292493438.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.