Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Jak co roku, Koło Wędkarskie Myszków Miasto, przygotowało wspaniały turniej wędkarski dla dzieci i młodzieży z Powiatu Myszkowskiego. Starostwo Powiatowe wsparło organizację tej imprezy, fundując nagrody dla laureatów.

Zawody wędkarskie, jakie z okazji Dnia Dziecka przygotowuje Koło Myszków Miasto, cieszy się od dawna wielką popularnością. Dokładnie – od 13 lat. Tym razem, w minioną niedzielę, w imprezie wzięło udział ok. 300 dzieci. Co najważniejsze – nikt z uczestników nie odszedł z pustymi rękami.

Prezes Koła – Tomasz Rak – nie krył zadowolenia z udanego przebiegu konkursu. Cieszy bowiem nie tylko rosnąca liczba uczestników, ale i umiejętności wędkarskie, jakimi mogą poszczycić się młodzi adepci wędkarstwa.

Wręczanie nagród i upominków odbyło się przy jednym ze stawów na Starym Myszkowie. Wśród gości zaproszonych był Starosta Myszkowski Wojciech Picheta, fundator nagród w postaci dwóch rowerów dziecięcych, który powiedział, że wartością dla każdego człowieka jest oddawanie się swoim pasjom, hobby i pogratulował organizatorom – Kołu Wędkarskiemu Myszków.
Prezes Tomasz Rak zapowiada już kolejną imprezę za rok.


Finał zawodów i czas wręczania nagród: Starosta Myszkowski Wojciech Picheta, Anna Nowak - reprezentująca Poseł Jadwigę Wiśniewską, na której spoczął obowiązek losowania osób, które otrzymały nagrody, i prowadzący imprezę Prezes Koła Myszków Miasto - Tomasz Rak

25

CZE

2014

76475

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

wed1_486789510.JPG

Zdjęcie: wed1_486789510.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.