Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Starosta Myszkowski Wojciech Picheta wręczył akty nadania stopnia awansu zawodowego czterem nauczycielkom szkół ponadgimnazjalnych.

Warunkiem nadania nauczycielowi kontraktowemu stopnia nauczyciela mianowanego jest spełnienie wymagań kwalifikacyjnych i odbycie stażu, jak również zdanie egzaminu przed specjalną komisją.

Akt nadania otrzymały Elżbieta Maciąg-Pichita - nauczycielka języka polskiego w Liceum Ogólnokształcącym w Myszkowie, Anna Czechowska - nauczycielka przedmiotów z zakresu architektury krajobrazu w Zespole Szkół nr 2 w Myszkowie, Katarzyna Brewka – nauczycielka przedmiotów z zakresu budownictwa w Zespole Szkół nr 1 w Myszkowie oraz Anna Dzieża – nauczycielka podstaw przedsiębiorczości i przedmiotów ekonomicznych w Zespole Szkół w Żarkach.

Nauczycielkom gratulowali awansu Starosta Wojciech Picheta, Wicestarosta Mariusz Trepka, członkowie Zarządu Jarosław Kumor i Michał Trojakowski.

Obecnie w szkołach ponadgimnazjalnych i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej prowadzonych przez Powiat Myszkowski jest 127 nauczycieli dyplomowanych, 29 mianowanych i 3 kontraktowych.


Awansowane nauczycielki na zdjęciu ze Starostą Wojciechem Pichetą, Wicestarostą Mariuszem Trepką i członkami Zarządu Jarosławem Kumorem i Michałem Trojakowskim

28

SIE

2014

86617

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

naucz1_776457528.JPG

Zdjęcie: naucz1_776457528.JPG

Ukryj moduł.