Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Materiały filmowe: dożynki i tereny inwestycyjne

Zapraszamy do obejrzenia materiałów filmowych, poświęconych Dożynkom Powiatowym w Niegowie oraz otwarciu terenów inwestycyjnych na polach będuskich.

Powiat Myszkowski zakończył jedną z najważniejszych i najbardziej spektakularnych inwestycji w swej historii, która w nowym świetle stawia atrakcyjność powiatu ze względu na możliwości inwestycyjne. Tzw. pola będuskie w Myszkowie, do tej pory niezagospodarowane, zostały poddane gruntowny zmianom. Od dziś są to bardzo interesujące tereny dla inwestorów, tworzące spójną strefę aktywności gospodarczej. To właśnie tu powstaną nowe przedsiębiorstwa i zakłady. Pojawili się już inwestorzy, zamierzający prowadzić działalność w tym miejscu.Dożynki Powiatowe w Niegowie okazały się znakomicie zaaranżowane. Starosta Myszkowski Wojciech Picheta i Wójt Gminy Niegowa Krzysztof Motyl zadbali o piękne i uroczyste uhonorowanie dorobku rolników z Powiatu Myszkowskiego. Załączony materiał oddaje ducha uroczystości.

24

WRZ

2014

43427

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.