Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Pobocze w Sokolnikach i droga Żarki-Niegowa

W najbliższych dniach Powiat Myszkowski przystąpi do remontu drogi wojewódzkiej Żarki-Niegowa. Ponadto, warto przypomnieć o inwestycji Powiatowego Zarządu Dróg w wyniku której powstało pobocze na drodze powiatowej w Sokolnikach i Zagórzu.

Droga wojewódzka, administrowana przez Powiat Myszkowski, biegnąca z Żarek do Niegowy, jest w nienajlepszym stanie. Na ponadkilometrowym odcinku utworzyły fałdy asfaltu, które poważnie utrudniają jazdę samochodem.
Dzięki środkom z Województwa Śląskiego można będzie temu zaradzić.

Powiatowy Zarząd Dróg przystępuje do prac związanych z położeniem nowej nawierzchni. Będą to dwie warstwy: wiążąca i ścieralna. Poza tym przeprowadzona zostanie dwustronna ścinka pobocza i jego umocnienie.
Prace w znaczniej mierze przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego na tym odcinku. Inwestycja zostanie zakończona do 28 listopada. Długość remontowanego odcinka: ok. 1000 m.

Powiat Myszkowski zakończył wcześniej zakończył prace związane z poboczem w Sokolnikach i Zagórzu. Objęły one odcinek ok. 500 m. Pobocze został odpowiednio ścięte i wzmocnione, wykopano rowy oraz zbudowano 4 zjazdy na posesję i pola.

22

PAŹ

2014

5413

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.