Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Powiat sprzedaje tereny na polach będuskich

Jest inwestor, który zamierza kupić 7,7 ha terenów należących do Powiatu Myszkowskiego, które wchodzą w skład katowickiej strefy ekonomicznej. Wpłynął już list intencyjny dotyczący zakupu całości bądź części przedmiotowych terenów.

Na terenach tych można prowadzić szeroką działalność gospodarczą. W ostatnich tygodniach polska firma wyraziła zainteresowanie kupnem działek. To oznacza przede wszystkim możliwość zatrudnienia dla nawet około setki osób i wzrost znaczenia Myszkowa w sensie atrakcyjności inwestycyjnej.
Zarząd Powiatu ze Starostą Wojciechem Pichetą i Wicestarostą Mariuszem Trepką na czele podjął intensywne działania, których celem jest podniesienie rangi inwestycyjnej całego Powiatu Myszkowskiego.

Wykup 7 ha terenów to pierwsze wymierne efekty tych kroków. Na uwagę zasługuje fakt, że szerokie zainteresowanie inwestorskie dotyczy również terenów zrewitalizowanych na polach będuskich.

25

LIS

2014

61426

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.