Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Myszkowski Uniwersytet Trzeciego Wieku przygotował kolację wigilijną, która okazała się pięknym ukoronowaniem jego całorocznej działalności. Na uroczystości obecny był Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski.

MUTW od wielu już lat działa na rzecz osób, które są skłonne poświęcić swój czas na dalszą edukację. Zajęcia z rozmaitych dziedzin, ciekawe wykłady, wspólnie spędzone chwile – to dla zaangażowanych osób ogromna wartość.
Co roku MUTW zaprasza na kolację wigilijną, będącą jednocześnie podsumowaniem całorocznej pracy.

Początek uroczystości wyznaczył akcent muzyczny – w świąteczną atmosferę wprowadził wszystkich chór Uniwersytetu, wykonując popularne kolędy.
W sensie oficjalnym uroczystość otworzyła Prezes Zarządu MUTW Zofia Chwalba, witając zaproszonych gości, wśród których znaleźli się m.in.: Burmistrz Myszkowa Włodzimierz Żak, Przewodniczący Rady Powiatu w Myszkowie Andrzej Jastrzębski, Dyrektor MDK w Myszkowie Aleksandra Pindych, Prezes Międzypowiatowego Banku Spółdzielczego w Myszkowie Zofia Jakubczyk, dr hab. Kazimierz Miroszewski, ks. pleban Stefan Jachimczak, Rzecznik Urzędu Miasta w Myszkowie Małgorzata Kitala-Miroszewska.

Przewodniczący Andrzej Jastrzębski złożył wszystkim obecnym w imieniu Starosty Myszkowskiego Dariusza Laseckiego, życzenia świąteczne i noworoczne, gratulując szerokiej i ważnej działalności na rzecz mieszkańców Powiatu Myszkowskiego.


Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski wręczył szefowej MUTW okolicznościowy stroik

09

GRU

2014

80791

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

mutw1_519069625.JPG

Zdjęcie: mutw1_519069625.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.