Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski uczestniczył w zebraniu walnym Stowarzyszenia Ligi Obrony Kraju Myszków, podczas którego nagrodzono wyróżniających się członków i podsumowano mijający rok działalności.

Spotkanie odbyło się w agrogospodarstwie „Pod Skałką” w Przybynowie. Wśród gości znaleźli się m.in. Burmistrz Myszkowa Włodzimierz Żak, Burmistrz Koziegłów Jacek Ślęczka, Przewodniczący Rady Powiatu w Myszkowie Andrzej Jastrzębski. w imieniu Wójta Poraja Łukasza Stachery Gminę Poraj reprezentował Rzecznik Prasowy i Kierownik Referatu Promocji, Kultury i Sportu Andrzej Kozłowski.

Obrady otworzył Przewodniczący Zarządu Rejonowego LOK Piotr Wysocki, a część oficjalną poprowadził Wiceprezes Jacek Sularz, który podsumował cały rok działalności LOK-u.

Następnie odbyło się głosowanie nad uchwaleniem absolutorium dla Zarządu, które przeszło jednogłośnie, co oznacza, że myszkowski LOK działa prężnie i wydajnie.

Wspaniałych wyników – zwłaszcza o charakterze sportowym – pogratulował Przewodniczący Andrzej Jastrzębski, który zabrał głos w imieniu wszystkich samorządowców.

- Pragnę złożyć gratulacje Zarządowi za uzyskanie absolutorium i życzenia, aby państwa działalność rozwijała się jak najlepiej. W imieniu pana Starosty gratuluję wszystkim wyróżnionym i odznaczonym oraz dziękuję osobom, które z takim poświęceniem angażują się w pracę LOK- powiedział Przewodniczący.

Po krótkiej dyskusji, podczas której członkowie zgłaszali swoje uwagi, nastąpiła najprzyjemniejsza część uroczystości: wyróżnienia i odznaczenia dla najbardziej zasłużonych i zaangażowanych członków.

Odznaczeni zostali:
- Krzyżem Brązowym za Zasługi dla KŻR-LOK: Grzegorz Wieczorek, Piotr Sawicki, Adrian Ligus, Marcin Kurczyński, Adam Kurczyński;

- Krzyżem Srebrnym za Zasługi dla KŻR-LOK: Ireneusz Raźniewski, Grzegorz Sawicki, Jacek Sularz;

W klasyfikacji indywidualnej Grand Prix w roku 2014 nagrodzeni zostali: Stanisław Bulski, Ireneusz Raźniewski, Andrzej Orda, Beniamin Męcik, Adam Dziuk.

W klasyfikacji drużynowej Grand Prix w roku 2014 nagrodzone zostały następujące drużyny: LOK Poraj, LOK Nadwarcie, LOK S.G. Damian, LOK Protector, LOK Jarter Żarki.

Stowarzyszenie LOK Myszków skupia w swoich strukturach 17 drużyn z Powiatu Myszkowskiego, przeprowadza zawody strzeleckie z KBKS, z broni długiej i krótkiej, organizuje zawody dla grup zainteresowanych tym sportem.


Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski i Przewodniczący Zarządu Rejonowego LOK Piotr Wysocki dekorują nagrodzonych


Członkowie LOK na wspólnym zdjęciu

08

GRU

2014

4844

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

lokp1_509250802.JPG

Zdjęcie: lokp1_509250802.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.