Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Konkurs na staże w Starostwie: naprawdę warto!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami konkursu „Zostań stażystą w Starostwie”, który został ogłoszony przez Starostę Myszkowskiego Dariusza Laseckiego. Wystarczy kliknąć w zakładce „Zostań stażystą w Starostwie” i zapoznać się z treścią ogłoszenia oraz załącznikami.

Konkurs został ogłoszony przede wszystkim z myślą o osobach, które dopiero rozpoczynają swoją karierę na rynku pracy i chcą poszerzyć swoje doświadczenie zawodowe.

Jest to szansa zdobycia wielu cennych umiejętności, zapoznania się ze specyfiką pracy administracyjnej i uzyskania wiedzy, która będzie fundamentem dla przyszłych decyzji zawodowych.

Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, inicjując otwarty sposób rekrutacji na stanowiska stażowe, wychodzi naprzeciw młodym osobom, których celem jest szeroka aktywność zawodowa.

- Chcemy pomagać osobom, które z różnych przyczyn nie mają zatrudnienia, a jednocześnie są gotowe podjąć wyzwanie i aktywnie działać we własnej sprawie. Konkurs na staże to szansa sprawdzenia się w środowisku pracowniczym i nabrania pewności siebie. To na pewno nie będzie stracony czas. Chciałbym zachęcić jak najwięcej młodych osób do konkursu, gdyż to one znajdują się w trudnej sytuacji, zwłaszcza przed podjęciem pierwszej pracy. Staż to dla każdego bardzo ważny element zawodowej kariery, swoiste przetarcie i pierwszy krok w lepszą przyszłość. Jeśli jesteś osobą aktywną, pracowitą, odpowiedzialną, która nie boi się wyzwań, weź udział w naszym konkursie- mówi Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki.

Po raz pierwszy w historii Starostwa kandydaci na stażystów będą mogli rywalizować o miejsce. Formuła konkursu jest bardzo dobrym rozwiązaniem, gdyż zwraca się do wszystkich zainteresowanych z taką samą ofertą. Osoby aplikujące na stanowiska stażowe mogą przeanalizować specyfikę poszczególnych wydziałów, które deklarują chęć przyjęcia stażysty, i po gruntownym namyśle podjąć decyzję o tym, jak przygotować się do konkursu i które wolne miejsce wybrać.
Konkurs to znakomita metoda, sprzyjająca wyłonieniu osób najlepiej predestynowanych do odbycia stażu.

Zgłoszenia kandydatów będzie rozpatrywać specjalna komisja, a wyniki zostaną ogłoszone na stronie Starostwa Powiatowego.

20

LUT

2015

22280

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.