Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W związku z informacją z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach o przedłużeniu udostępniania środków umożliwiających dofinansowanie zadań związanych z demontażem, transportem i unieszkodliwianiem wyrobów zawierających azbest, informujemy mieszkańców Gminy Myszków zamierzających skorzystać z ww. dofinansowania o konieczności złożenia wniosku wraz ze stosownymi dokumentami w nieprzekraczalnym terminie do 30 kwietnia br.

Druk wniosku jest dostępny do pobrania na stronie internetowej www.miastomyszkow.pl lub w wersji papierowej w pok. 202 Urzędu Miasta w Myszkowie w godz. pracy urzędu.

Wnioski złożone po upływie ww. terminu nie będą mogły być objęte dofinansowaniem w ramach Programu usuwania azbestu z terenu Miasta Myszkowa w 2015r.

Proce związane z demontażem, transportem i unieszkodliwianiem wyrobów zawierających azbest, należy wykonać dopiero po złożeniu przez Gminę wniosku do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach w imieniu mieszkańców ( informacja 34 313 26 82 wew. 165).
Wojewódzki Fundusz nie dofinansowuje prac, które zostały już wykonane. Dofinansowanie dotyczy wymiany azbestu znajdującego się na budynkach.

18

MAR

2015

92734

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.