Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W Starostwie Powiatowym gościli przedstawiciele Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Częstochowie. Spotkał się z nimi Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki.

Spotkanie miało charakter wstępnych rozmów dotyczących stworzenia klimatu dla współpracy w zakresie szeroko rozumianego rynku pracy i możliwości pozyskiwania inwestorów na terenach należących do Powiatu Myszkowskiego.

Gośćmi Starosty Dariusza Laseckiego byli Prezes Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Częstochowie Zbigniew Miszczyk i Prezydent Rady RIP Tadeusz Szymanek oraz Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Myszkowie Marek Węgrzynowicz.

To pierwsze spotkanie na tym szczeblu. Rozmawiano gównie o potrzebie zbliżenia i nawiązania bliższych relacji między przedsiębiorcami a sektorem publicznym. Istotną częścią dyskusji była aktualna sytuacja na rynku pracy, rozpatrywana pod kątem osób bezrobotnych.

Każde działanie, mające na celu poprawę klimatu dla biznesu, stwarza szereg nowych perspektyw, co dla mieszkańców naszego Powiatu ma szczególne znaczenie. Budowanie i dbałość o dobre relacje na linii samorządy-biznes sprzyja walce z bezrobociem i aktywizowaniu przedsiębiorców.


Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki w swoim gabinecie z gośćmi: Prezesem Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Częstochowie Zbigniewem Miszczykiem, Prezydentem Rady RIP Tadeuszem Szymankiem oraz Dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Myszkowie Markiem Węgrzynowiczem

13

MAR

2015

75266

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

bizn1_596004090.jpg

Zdjęcie: bizn1_596004090.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.