Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Myszkowscy licealiści, którzy przystąpili do tegorocznych matur, wcześniej odebrali nagrody Starosty Myszkowskiego Dariusza Laseckiego za najlepsze wyniki w nauce.

W hali sportowej myszkowskiego LO zjawili się nie tylko uczniowie kończący naukę w szkole, ale również ich rodzice. Zakończenie roku szkolnego dla abiturientów jest szczególnym dniem przed czekającymi ich egzaminami.

W imieniu Starosty Myszkowskiego Dariusza Laseckiego nagrody dla najlepszych uczniów wręczyli Wicestarosta Myszkowski Anna Socha-Korendo i Członek Zarządu Powiatu Rafał Kępski.

- Serdecznie gratuluję wszystkim uczniom opuszczającym mury szkoły i przede wszystkim życzę wam powodzenia na egzaminie maturalnym, jak największej ilości punktów, dzięki czemu będzie mogli dostać się na upragnione studia. Dyrekcji i gronu pedagogicznemu dziękuję za pracę i wkład włożony w kształcenie młodego pokolenia- mówiła Wicestarosta podczas uroczystości.

Nagrody Starosty Myszkowskiego otrzymali: Maksymilian Bazylak, Damian Różewicz, Nadia Woźniak, Anna Bubel, Magdalena Kobos, Karolina Psonka.


Wicestarosta Anna Socha-Korendo i Członek Zarządu Rafał Kępski wręczali nagrody najlepszym uczniom LO; tu: nagrodę otrzymuje Maksymilian Bazylak


Wicestarosta Anna Socha-Korendo i Członek Zarządu Rafał Kępski wręczają nagrodę Damianowi Różewiczowi

06

MAJ

2015

16917

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

loo1_911696917.jpg

Zdjęcie: loo1_911696917.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.