Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Pożegnanie abiturientów w ZS nr 1 i ZS w Żarkach

Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki nagrodził najlepszych abiturientów Zespołu Szkół nr 1 im. E. Kwiatkowskiego w Myszkowie i Zespołu Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach. W najbliższych dniach nagrodzeni zostaną uczniowie z pozostałych placówek, dla których organem prowadzącym jest Starostwo Powiatowe.

Uroczystości w obu szkołach miały miejsce w miniony piątek podczas zakończenia roku szkolnego klas maturalnych. Z tej okazji obie placówki przygotowały piękny program artystyczny. Oprócz osób nagrodzonych przez Starostę, okolicznościowe dyplomy i wyróżnienia otrzymali inni wybijający się uczniowie.

Na uroczystości zjawili się reprezentując Powiat Myszkowski Starosta Dariusz Lasecki, Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski i Członek Zarządu Rafał Kępski.

- Serdecznie gratuluję wszystkim uczniom, którzy ukończyli naukę w naszych szkołach ponadgimnazjalnych i mam ogromną przyjemność wręczyć najlepszym z was nagrody, na które w pełni zasługujecie. Po latach nauki opuszczacie dobrze wam znane mury, aby wejść w świat prawdziwie dorosłych problemów. Jestem pewien, że nauka w naszych szkołach przyczyni się do tego, abyście szybko odnaleźli się w nowej sytuacji życiowej. Życzę wam wszystkim jak najlepszych wyników na maturze i powodzenia w dalszym kształceniu – mówił Starosta Dariusz Lasecki podczas uroczystości w ZS nr 1.

W podobnych słowach zwrócił się do młodzieży Zespołu Szkół w Żarkach Przewodniczący Andrzej Jastrzębski:
- Gratuluję, że dotrwaliście do dnia dzisiejszego pragnę i życzyć wam wszystkiego dobrego na maturze. Życie składa się z powitań i pożegnań. Dojrzałość, którą osiągnęliście w tej szkole stawia przed wami wiele zadań, ale przede wszystkim doszliście do takiego momentu w swoim życiu, aby móc wymagać od siebie nawet wtedy, kiedy nikt od was niczego wymagać nie będzie.

Nagrody Starosty Myszkowskiego otrzymali Marlena Kopacz i Karolina Morawiec - uczennice Technikum w Zespole Szkół nr 1 im. E. Kwiatkowskiego oraz Karolina Budzikur, Dominik Misiak i Daria Dzieża – uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach.


Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski i Członek Zarządu Powiatu Rafał Kępski uczestniczyli w pożegnaniu abiturientów w ZS nr 1 w Myszkowie


Starosta Dariusz Lasecki i Przewodniczący Rady wręczają nagrody Starosty dla najlepszych uczniów w Zespole Szkół nr 1 w Myszkowie


Przewodniczący Andrzej Jastrzębski i Członek Zarządu Rafał Kępski wręczyli nagrody Starosty w ZS w Żarkach


Najlepsi uczniowie z zaproszonymi gośćmi, dyrekcją szkoły i wychowawcami

27

KWI

2015

17729

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

abit2_479433101.jpg

Zdjęcie: abit2_479433101.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.