Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Utalentowane Kobiety z Powiatu Myszkowskiego kolejny raz dały piękny występ, który odbył się w miniony piątek na terenie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Koziegłowach. 
 
Małgorzaty, czyli promocja utalentowanych kobiet – to impreza organizowana przez Stowarzyszenie Aktywne Kobiety Powiatu Myszkowskiego, które z roku na rok poszerza repertuar występów.

mal1.jpg
Mażoretki dały piękny popis swoich umiejętności

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Wicestarosta Myszkowski Anna Socha-Korendo, Radni Powiatu Józef Lazar, Wiesława Machura, Jarosław Kumor, Wiceprzewodniczący Sejmiku Śląskiego Stanisław Gmitruk, Przewodnicząca Rady Krajowej KGW Bernadetta Niemczyk, Burmistrz Koziegłów Jacek Ślęczka, Przewodnicząca Rady Miasta i Gminy Żarki Stanisława Nowak, Przewodniczący Rady Miejskiej w Myszkowie Jerzy Woszczyk.

Gości przywitała szefowa Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Małgorzata Gałuszka i Kewin Gałuszka.

mal2.jpg
Na widowni: w pierwszym rzędzie od lewej: Przewodnicząca RK KGW Bernadetta Niemczyk, Wiceprzewodniczący Sejmiku Śląskiego Stanisław Gmitruk, Wicestarosta Myszkowski Anna Socha-Korendo, Rady Rady Powiatu w Myszkowie Józef Lazar

Całość została zaaranżowana z pomysłem: część występów odbywała się pod wysokim podestem sceny, a część na niej samej. Było to ciekawe urozmaicenie. Scenariusz przeplatał elementy czysto oficjalne z występami artystycznymi w wykonaniu bardzo utalentowanych kobiet.

mal3.jpg
Imprezę prowadzili Kierownik Powiatowego Biura ARiMR Małgorzata Gałuszka i Kewin Gałuszka

Starostwo Powiatowe w Myszkowie czynnie wsparło organizację tej niezwykłej imprezy. Wicestarosta Anna Socha-Korendo, zabierając głos, pogratulowała przede wszystkim znakomitego pomysłu na nietuzinkowe przedstawienie o charakterze kulturalnym, które już na stałe wpisało się w roczny kalendarz imprez, oraz życzyła wszystkim paniom jak najwięcej pomysłowości i energii, z jaką przygotowano imprezę.

mal4.jpg
Wicestarosta Anna Socha-Korendo gratulowała organizatorom

Cóż można było zobaczyć tego popołudnia w Koziegłowach? Jako pierwsze zaprezentowały swoje umiejętności mażoretki z Pińczyc, które w ciekawych układach choreograficznych pokazały, na czym polega prawdziwie synchroniczny i skoordynowany taniec. 
Zaraz później scenę zawładnęły panie w strojach ślubnych. Pokaz mody – szczególnie interesujący dla przyszłych panien młodych – przyciągnął uwagę, bowiem suknie zaprojektowane przez Gabrielę Hezner, okazały się przepiękne. 

mal5.jpg
Pokaz sukien ślubnych przyciągał spojrzenia nie tylko przyszłych panien młodych

Następnie przyszła kolej na zabawny skecz sytuacyjny w wykonaniu Teatru „Fajrant”, który bardzo rozbawił publiczność.
Część wokalną wypełniły piosenki w wykonaniu Klaudii Jagody, Diany Kolasy, Katarzyny Matyi, Anny Mordalskiej, Adrianny Pali, a także Koła Gospodyń Wiejskich z Lgoty Górnej i Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Koziegłowach oraz Kapeli Biesiadnej z Choronia.
Na koniec, jako gwiazda wieczoru wystąpił zespół estradowy Makabunda.
Małgorzaty to wspaniała impreza, która kolejny raz dowiodła niepospolitych umiejętności kobiet mieszkających w Powiecie Myszkowskim. Zarówno pogoda, jak i atmosfera były znakomite.
 
mal6.jpg
Sponsorzy darczyńcy otrzymali pamiątkowe dyplomy

mal7.jpg
Taniec synchroniczny z akcentem afrykańskiego folkloru

15

CZE

2015

58352

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

mal1_327131920.jpg

Zdjęcie: mal1_327131920.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.