Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Myszkowski Klub Sportowy Myszków fetował podczas ostatniego meczu sezonu wspaniałe osiągnięcie, jakim jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
 
Myszkowski zespół ma w swojej historii wspaniałą przeszłość. Miłośnicy piłki nożnej dobrze pamiętają sukcesy w II lidze i zaciętą rywalizację o ekstraklasę.
Wprawdzie od tamtych czasów minęło już wiele lat, a MKS gra dziś niżej, to jednak z roku na rok dawna klasa drużyny zaczyna się odradzać. Awans do IV ligi śląskiej jest wspaniałym osiągnięciem i dowodem na to, że piłka nożna rozwija się w Myszkowie bardzo dobrze, bo przede wszystkim - są tu znakomici gracze oraz odpowiedzialni i doświadczeni działacze, którzy poświęcają się dla dobra Klubu.

Z okazji awansu, tuż przed meczem, odbyła się krótka uroczystość, na którą specjalnych gości zaprosił Zarząd Klubu z Prezesem Tadeuszem Bartnikiem na czele. Powiat Myszkowski reprezentowali Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki i Przewodniczący Rady Powiatu w Myszkowie Andrzej Jastrzębski. Miasto Myszków reprezentowały Radna Beata Jakubiec-Bartnik, Radna Zofia Jastrzębska, w imieniu Burmistrza Włodzimierza Żaka przybyła Rrzecznik Miasta Małgorzata Kitala-Miroszewska. Wśród gości zjawił się m.in. legendarny trener Zbigniew Myga.

klub1.JPG
Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki i Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski wręczają pamątkowy podarunek z okazji awansu kapitanowi zespołu

Uhonorowanie zawodników i kadry trenerskiej oraz podziękowania złożone sponsorom uświetniły spotkanie, w którym zespół z Myszkowa pewnie pokonał rywali z Kościelca, powiększając tym samym przewagę nad drugim zespołem w tabeli i pieczętując awans do IV Ligi Śląskiej.

klub2.JPG
Sponsorzy i zasłużone osoby, którzy otrzymali podziękowania od Zarządu Klubu
 
- Dziś wszystkim zasłużonym dla tego osiągnięcia należą się największe brawa. Jestem pełen uznania dla całej drużyny, dla pracy Zarządu Klubu i Kadry Trenerskiej. Dzięki sukcesom Zespołu, rozwija się w Powiecie Myszkowskim sportowy potencjał młodzieży, a osiągnięcia są inspiracją dla kolejnych pokoleń piłkarzy - mówi Starosta Dariusz Lasecki.

Starosta Dariusz Lasecki i Przewodniczący Andrzej Jastrzębski pogratulowali wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu zespołu oraz wręczyli pamiątkową statuetkę.
Następnie wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe fotografie zwycięskiego klubu, a sponsorzy specjalne podziękowania. 
 
klub3.JPG
Gratulacje dla zwycięskiej drużyny

22

CZE

2015

34157

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

klub1_156349685.JPG

Zdjęcie: klub1_156349685.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.