Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Tegoroczne zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka, które co roku organizuje Koło Myszków Polskiego Związku Wędkarskiego okazały się wielkim sukcesem. Udział wzięło ok. 370 uczestników, co jest rekordową liczbą. Starostwo Powiatowe wsparło imprezę organizacyjnie.
 
Zawody odbywają się już od 14 lat na jednym ze stawów na Starym Myszkowie pod patronatem gazet wędkarskich, dostępnych na polskim rynku. Rywalizują dzieci i młodzież w wieku od 5 do 16 lat z całego Powiatu. Tomasz Rak, Prezes Koła Myszków, podkreśla, że z każdym rokiem zainteresowanie przedsięwzięciem rośnie, a impreza stała się znana w całym kraju.

we1.jpg
Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki wręcza jeden z ufundowanych przez Zarząd Powiatu rowerów jako nagrodę główną

W minioną niedzielę na stawie przy ul. 1 Maja zgromadził się tłum miłośników wędkarstwa. Od godziny 9 trwał połów ryb. W południe odbyło się wręczenie nagród, wśród których – jako nagrody główne – znalazły się dwa rowery, ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Myszkowie. Wręczył je młodym wędkarzom Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, który był pod wrażeniem zarówno rozmachu imprezy, jak i przygotowania, i życzył organizatorom jak największych sukcesów w propagowaniu wędkarstwa wśród młodzieży.

we3.jpg
Tomasz Rak, Prezes Koła Myszków, przez kilka godzin poprowadził rozdawania nagród; nikt nie odszedł z pustymi rękoma

Wśród gości na podsumowaniu byli również m.in. Burmistrz Myszkowa Włodzimierz Żak, Poseł na Sejm RP Grzegorz Sztolcman, Radny Powiatu Myszkowskiego Mariusz Morawiec – a także Członek Zarządu Powiatu Rafał Kępski, który przyjechał z kilkuletnim synem, uczestnikiem zawodów.

we4.jpg
Członek Zarządu Rafał Kępski z synem

we5.jpg
Dzieci z rodzicami i młodzież już po zakończeniu zawodów, a przed wręczeniem nagród

23

CZE

2015

75628

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

we1_265294773.jpg

Zdjęcie: we1_265294773.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.