Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Informacja dla osób rejestrujących pojazdy

Szanowni Państwo, z uwagi wzmożone zainteresowanie rejestracją pojazdów w Starostwie Powiatowym w Myszkowie informujemy, że możliwości techniczne pozwalają na rejestrację do ok. 90 pojazdów dziennie.
 
Ilość rejestrowanych pojazdów jest zmienna w zależności od dnia i godziny. Występują dni, kiedy w wyniku nadmiernej ilości osób załatwiających sprawę, czas oczekiwania na swoją kolej znacznie się wydłuża. Sytuacja taka może zdarzyć się najczęściej w godzinach popołudniowych i jest nieprzewidywalna, gdyż w inne dni ilość dokonywanych rejestracji znacznie spada. 
 

W związku z tym, w trosce o Państwa czas i inne obowiązki, prosimy osoby, które po godz. 12.00 zamierzają dokonać rejestracji pojazdu, o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia przybycia do Starostwa Powiatowego. Nasi pracownicy poinformują Państwa o przewidywanym czasie oczekiwania na załatwienie Państwa sprawy.

Prosimy o kontakt pod nr tel.: 34/315 91 90

09

LIP

2015

26800

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.