Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Powiat sprzedał tereny inwestycyjne

Pozytywnie zakończył się przetarg na nieruchomość należącą do Powiatu Myszkowskiego. Działka na polach będuskich została sprzedana za 229 398 zł. Wchodzi ona w skład terenów poddanych przez Powiat gruntownej rewitalizacji.
 
Zrewitalizowane „pola będuskie” są dla inwestorów bardzo atrakcyjne z uwagi na świetne przygotowanie dla potrzeb działalności usługowo-produkcyjnej, jak również dogodne położenie. 

Sprzedany teren o powierzchni 0,5925 ha nabyło Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe „WOJTOTRANS”, zajmujące się krajowym transportem drogowym oraz produkcją.

Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, wspólnie z Członkiem Zarządu Powiatu Rafałem Kępskim gościli właściciela firmy Wojciecha Góreckiego, który nie ukrywał satysfakcji z ulokowania firmy w Myszkowie.

- Na potrzeby rozwoju mojej działalności gospodarczej poszukiwałem działki, którą cechowałaby przede wszystkim dobra lokalizacja. Znalazłem to tutaj. Mogę jedynie zachęcić przyszłych inwestorów do inwestowania na tym terenie, gdyż jest bardzo atrakcyjny. Do 2017 roku przez obszar ten będzie przebiegała nowa obwodnica, która jeszcze podniesie i tak już wysoki standard komunikacyjny. Łatwa komunikacja i lokalizacja, jak również znakomite przygotowanie terenu przez Powiat pod względem niezbędnych mediów, przekonały mnie do stworzenia tutaj bazy logistyczno-transportowej - mówi Wojciech Górecki, właściciel „WOJTOTRANS”.

inwe1.jpg
Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki i Członek Zarządu Rafał Kępski z Wojciechem Góreckim, właścicielem firmy WOJTOTRANS

Sprzedana działka stanowi nieruchomość niezabudowaną, uzbrojoną w sieć wodno-kanalizacyjną i wszelkie media. Dostęp do drogi publicznej jest zapewniony przez ogólnodostępne, istniejące i wydzielone drogi wewnętrzne. 

04

SIE

2015

48850

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.