Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Spotkanie w sprawie drogi Biskupice – Zaborze – Przybynów

W związku z przebudową ostatniego odcinka drogi powiatowej relacji Biskupice – Zaborze – Przybynów przedstawiciele Powiatu Myszkowskiego wznowili rozmowy z Powiatem Częstochowskim w sprawie remontu drogi będącej w granicach administracyjnych sąsiedniego powiatu.  

Wczoraj w Częstochowie Wicestarosta Anna Socha-Korendo oraz Członek Zarządu Jakub Grabowski omawiali z Wicestarostą Powiatu Częstochowskiego Henrykiem Kasiurą możliwości przebudowy kolejnego fragmentu drogi nr 1013 S. Rozmowy dotyczyły głównie odcinka, który leży poza granicami powiatu myszkowskiego, tj. od rzeki „Ordonka” do jednego z ośrodków wypoczynkowych w Zaborzu. Zły stan nawierzchni jest szczególnie uciążliwy dla mieszkańców i turystów zarówno z terenu regionu myszkowskiego, jak i częstochowskiego.

Do tej pory rozmowy z przedstawicielami sąsiedniego powiatu nie przynosiły konkretnych ustaleń. Na wczorajszym spotkaniu Wicestarosta Henryk Kasiura poinformował natomiast, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że w przyszłym roku znajdą się środki na remont przedmiotowego odcinka.

Zaborze.JPG
Rozmowy przedstawicieli sąsiadujacych powiatów napawają optymizmem

25

WRZ

2015

40042

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.