Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Zarząd Powiatu Myszkowskiego powołał na stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Myszkowie lekarza od wielu lat pracującego w myszkowskiej placówce – Khalida Hagara. Zastąpił na tym stanowisku dotychczasowego dyrektora Jacka Kreta, który podjął decyzję o rezygnacji. Nowy Dyrektor będzie pełnił obowiązki do czasu rozstrzygnięcia konkursu na to stanowisko.
 
Dr Khalid Hagar jest lekarzem w zakresie chorób wewnętrznych. Wcześniej był m.in. kierownikiem myszkowskiego pogotowia i ordynatorem Oddziału Wewnętrznego w Szpitalu. 

Jest bardzo dobrym i cenionym specjalistą, a ponadto, jako osoba od lat związana zawodowo z SP ZOZ-em, posiada gruntowną wiedzę o specyfice jego działania oraz świetną orientację w aktualnej sytuacji finansowej i kadrowej wszystkich placówek wchodzących w skład Zespołu.

Wybór Zarządu Powiatu jest więc podyktowany racjonalną oceną, w której bierze się pod uwagę dotychczasowe osiągnięcia i doświadczenie kandydata, co w przypadku dra Khalida Hagara nie pozostawia wątpliwości, że jest to wybór bardzo dobry.

 
dyrk1.jpgI
Dr Khalid Hagar już jako pełniący obowiązki nowego Dyrektora odbiera decyzję z rąk Starosty Myszkowskiego Dariusza Laseckiego w asyście Członków Zarządu - Wicestarosty Anny Sochy-Korendo, Przewodniczącego Rady Powiatu Andrzeja Jastrzębskiego, Jakuba Grabowskiego, Rafała Kępskiego i Mariusza Morawca

02

PAŹ

2015

99865

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

dyrk1_790227927.jpg

Zdjęcie: dyrk1_790227927.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.