Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Już niedługo zakończenie prac na Oddziale Dziecięcym

Zbliża się zakończenie przebudowy oddziału dziecięcego w myszkowskim szpitalu. Zarząd Powiatu zapoznał się z postępami prac.
 
Inwestycja na oddziale dziecięcym miała zakończyć się do końca roku, ale wszystko wskazuje na to, że termin nie tylko zostanie dotrzymany, ale znacznie skrócony. W czwartek nowy Dyrektor SP ZOZ-u Khalid Hagar zaprezentował Zarządowi Powiatu obecny stan robót.

Oddział wizytowali Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, Wicestarosta Myszkowski Anna Socha-Korendo, Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski, Członkowie Zarządu Jakub Grabowski, Rafał Kępski, Mariusz Morawiec, Radna Powiatu Dorota Kaim-Hagar.

szpit1.jpg
Wizytacja przebudowywanego oddziału; od lewej: Dyrektor Khalid Hagar, Starosta Dariusz Lasecki, Członkowie Zarządu Rafał Kępski, Mariusz Morawiec, odchodzący Dyrektor Jacek Kret, Wicestarosta Anna Socha-Korendo, Członek Zarządu Jakub Grabowski, Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski

Już dziś oddział prezentuje się bardzo ładnie. W salach i na korytarzach dominują ciepłe, intensywne kolory, co ma duże znaczenie z uwagi na przeznaczenie oddziału, w którym będą przebywać dzieci i młodzież.

Jest to wymowny dowód podnoszenia standardów przez myszkowski Szpital.
Powiat Myszkowski zaplanował 1,7 mln zł tę inwestycję, która stanowi II etap przebudowy starej części Szpitala.
Przypomnijmy, że po przebudowie pomieszczenia oddziału będą nie tylko unowocześnione, ale również dostosowane do obowiązujących przepisów.
Inwestycja obejmuje zmianę całego układu pomieszczeń, montaż nowoczesnych instalacji i wyposażenie we wszelkie niezbędne akcesoria medyczne.
Nowością w myszkowskim Szpitalu jest fakt, że w wyniku przebudowy powstanie oddział dwupoziomowy – na pierwszym i drugim piętrze, który zostanie ulokowany w miejscu, gdzie do tej pory mieściły się: Oddział Noworodkowy oraz Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej.

Remont jest kontynuacją wieloletniego zadania inwestycyjnego, dotyczącego przebudowy starej części Szpitala. W dalszych latach planowane są kolejne etapy przebudowy, które obejmują remonty oddziału internistycznego, ginekologicznego i chirurgii ogólnej, a także apteki szpitalnej, pracowni endoskopii oraz parteru budynku Szpitala.
 
szpit2.jpg
Korytarz oddziału w trakcie remontu; żółty kolor w ciepłym odcieniu; w tle sale w kolorach pomarańczowym i błękitnym

02

PAŹ

2015

86696

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

szpit1_802978118.jpg

Zdjęcie: szpit1_802978118.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.