Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Przedsiębiorczość niejedno ma imię

Nowe rozwiązania biznesowe, współpraca z zagranicznymi kontrahentami, pomysły na rozkręcenie własnego interesu. To część z wielu tematów, na które będzie można porozmawiać podczas V Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Zapraszamy na Kongres, który potrwa od 12 do 14 października w Katowicach. Przez trzy dni, przedsiębiorcy i osoby myślące o rozpoczęcie działalności gospodarczej mogą bezpłatnie uczestniczyć w kilkudziesięciu sesjach plenarnych, dyskusjach, warsztatach i spotkaniach z ekspertami.

Na zainteresowanych tym, jak prowadzić firmę w sposób innowacyjny, czekają wydarzenia dotyczące m.in. inteligentnego rozwoju, współpracy z nauką i klastrami czy rozwoju nowych technologii. Uczestnicy poszukujący możliwości optymalizacji kosztów czy wsparcia w biznesie będą mogli wziąć udział w panelach, które pozwolą im dowiedzieć się, jak doskonalić zarządzanie czy zdobyć cenne informacje dotyczącego sposobu zabezpieczenia przed niewypłacalnością kontrahenta.

Zaplanowano również dyskusje poświęcone prężnie działającym firmom, które przyczyniają się do rozwoju gospodarki kreatywnej, firmom rodzinnym czy osobom niepełnosprawnym na rynku pracy.

Wśród tematów dotyczących międzynarodowej współpracy gospodarczej znajdą się zagadnienia dotyczące m.in. rynku amerykańskiego, miejskich technologii i inteligentnych domów w Austrii, czołowych partnerów biznesowych Polski – Czech i Słowacji, czy prowadzenia interesów z Rosją, a także wieloma innymi krajami.

Organizatorzy nie zapomnieli o młodych przedsiębiorcach i tych, którzy dopiero planują założyć swoją firmę - będą oni mogli skorzystać z paneli dotyczących start-upów czy z Akademii Marketingu i Sprzedaży.

Kongresowi, poświęconemu szansom i barierom stojącym przed mikro, małymi i średnimi przedsiębiorstwami,towarzyszyć będą Targi Usług i Produktów dla MŚP BIZNES EXPO oraz Program „Samorząd, który wspiera MŚP”.

Głównym organizatorem V Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach.

Dodatkowe informacje o kongresie i rejestracja uczestników na stronie www.ekmsp.eu

08

PAŹ

2015

52893

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.