Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Dzień Białej Laski i Dzień Seniora

Coroczne uroczystości, związane z Dniem Białej Laski i Dniem Seniora, jak zwykle odbyły się w myszkowskim Miejskim Domu Kultury.
 
Spotkanie zorganizowało Myszkowskie Koło Polskiego Związku Niewidomych i Słabowidzących. Wśród gości zaproszonych znalazła się Wicestarosta Myszkowski Anna Socha-Korendo, która specjalnie na tę okazję przywiozła ufundowane przez Zarząd Powiatu prezenty w postaci ciepłych kołder dla najstarszych seniorów.
 
W obszernej bankietowej zasiadło tego dnia kilkudziesięciu członków Związku oraz zaproszeni goście – Burmistrz Myszkowa Włodzimierz Żak, Prezes Międzypowiatowego Banku Spółdzielczego Zofia Jakubczyk, Dyrektor MDK-u Aleksandra Pindych, Rzecznik Urzędu Miasta Małgorzata Kitala-Miroszewska, reprezentująca PCPR w Myszkowie Magdalena Chowicka.

dzb1.jpg
Nagrodzeni seniorzy z Wicestorostą Anną Sochą-Korendo i Przewodniczący Związku Leszkiem Mrozem

Zazwyczaj podczas spotkań myszkowskiego koła PZNiS panuje przyjazna i ciepła atmosfera. Tak było i tym razem. Gości powitał nowy przewodniczący Leszek Mróz.
Powiat Myszkowski aktywnie wpiera działalność Koła, czego dowodem były podarunki, wręczone przez Wicestarostę Annę Sochę-Korendo, która w krótkim przemówieniu pogratulowała szerokiej i owocnej działalności, która odgrywa ważną rolę w życiu osób starszych.
Dzień Białej Laski jest obchodzony na całym świecie 15 października. W tym właśnie dniu miała miejsce myszkowska uroczystość.
 

19

PAŹ

2015

87095

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

dzb1_456427379.jpg

Zdjęcie: dzb1_456427379.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.