Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Powiaty zamierzają wspólnie przebudować drogę

Powiaty Myszkowski i Zawierciański zawarły porozumienie dotyczące przeprowadzenia przebudowy drogi powiatowej nr 1712 S od DW 789 na odcinku Niegowa-Ogorzelnik-Zdów. Porozumienie zostało zawarte z zamiarem ubiegania się przez powiaty o dofinansowanie inwestycji ze środków zewnętrznych krajowych i unijnych.
 
Porozumienie 10 listopada podpisali: po stronie Powiatu Myszkowskiego - Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki i Wicestarosta Anna Socha-Korendo; po stronie Powiatu Zawierciańskiego – Starosta Zawierciański Krzysztof Wrona i Wicestarosta Konrad Knop. Umowa obowiązuje do końca 2016 r.

Współpraca między jednostkami administracyjnymi to zawsze dowód umiejętności negocjacji i dążenia do wspólnego rozwiązywania problemów z korzyścią dla mieszkańców.
Inwestycja ma być sfinansowana ze środków zabezpieczonych w budżetach obu powiatów oraz przyznanych środków zewnętrznych.

Obie strony zobowiązały się do pełnienia funkcji inwestora w odniesieniu do odcinka drogi, który znajduje się w granicach administracyjnych danego powiatu. Przedsięwzięcie będzie realizowane przy zastosowaniu jednakowych parametrów technicznych.
 
porozumienie.JPG
Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki i Wicestarosta Anna Socha-Korendo (oboje na zdjęciu w środku) podpisują porozumienie z przedstawicielami Powiatu Zawierciańskiego -Starostą Zawierciańskim Krzysztofem Wroną i Wicestarostą Konradem Knopem.

10

LIS

2015

62322

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

porozumienie_21130062.JPG

Zdjęcie: porozumienie_21130062.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.