Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Informujemy, że Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich prowadzony przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. zaprasza na bezpłatne spotkanie osoby fizyczne planujące rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej i zainteresowane pozyskaniem wsparcia z funduszy europejskich na ten cel. Spotkanie „Środa z Funduszami” dla osób fizycznych na rozpoczęcie działalności gospodarczej”. 

Spotkanie odbędzie się 13 stycznia 2016, w godzinach 10.00-13.00 w sali nr 1, w Częstochowskim Parku Przemysłowo – Technologicznym, przy ul. Wały Dwernickiego 117/121.

Podczas spotkania, które poprowadzą specjaliści ds. Funduszy Europejskich, przedstawione zostaną najważniejsze założenia, zasady i cele wykorzystywania środków unijnych w nowej perspektywie finansowej 2014-2020.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na następujący adres mailowy: lpiczestochowa@arr.czestochowa.pl. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 34/ 360 56 87 lub 34/324 50 75.

11

STY

2016

42117

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.