Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych nadszedł czas ostatnich przygotowań do matury. Abiturienci z Zespołu Szkół w Żarkach mają już za sobą bal studniówkowy.
 
W minioną sobotę młodzież z ZS im. Tadeusza Kościuszki w Żarkach przeżyła swój pierwszy dorosły bal. Okoliczności są szczególne, bowiem od studniówki czas biegnie bardzo szybko. To okres ostatnich przygotowań, powtórek materiału, gromadzenia wiedzy.

Bal studniówkowy to symboliczny moment wytchnienia, zabawy i poczucia beztroski przed czasem wzmożonej aktywności intelektu. 

Gościem honorowym na tegorocznej studniówce był Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski, który – jako wieloletni nauczyciel i dyrektor placówek oświatowych – doskonale rozumie naturę i atmosferę studniówki. W imieniu Starosty Myszkowskiego Dariusza Laseckiego, członków Zarządu Powiatu, radnych powiatowych i własnym Przewodniczący pogratulował abiturientom dotychczasowych wyników w nauce i życzył wszystkim jak najlepszych ocen na egzaminie dojrzałości.

Wyniki osiągane przez uczniów szkół w Powiecie Myszkowskim były w poprzednich latach bardzo wysokie, co dowodzi dobrego przygotowania i poczucia odpowiedzialności młodych osób. Nie inaczej będzie z pewnością i w tym roku.
Życzymy powodzenia na maturze.

mat1.JPG
Grono pedagogiczne ZS w Żarkach z Przewodniczącym Rady Powiatu Andrzejem Jastrzębskim

A poniżej... tegoroczni maturzyści...

mat2.JPGmat3.JPGmat4.JPGmat5.JPG

27

STY

2016

79852

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

mat1_518855003.JPG

Zdjęcie: mat1_518855003.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.