Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Szkolenie dla przedsiębiorców w Starostwie

W Starostwie Powiatowym w Myszkowie odbyło się szkolenie przygotowane przez Urząd Marszałkowski w Katowicach we współpracy z Powiatem Myszkowskim, przeznaczone dla osób prowadzących działalność gospodarczą. 
 
Szkolenie było bezpłatne i miało charakter związany z procedurami z zakresu sprawozdawczości dotyczącymi ochrony środowiska w przypadku prowadzenia działalności mającej na nie wpływ.
 
Gości, którzy zapełnili całą salę sesyjną, przywitała Wicestarosta Myszkowski Anna Socha-Korendo, dziękując za tak liczne przybycie i zainteresowanie problematyką. Znajomość przepisów, obowiązujących w określonych przypadkach jest ze wszech miar niezbędna, wpływa bowiem pozytywnie nie tylko na bieżącą działalność podmiotu gospodarczego, ale stanowi dowód odpowiedzialnego podejścia do środowiska naturalnego.

szkol1.jpg
Szkolenie w sali sesyjnej; gości przywitała Wicestarosta Anna Socha-Korendo, dziękując za liczne przybycie i zainteresowanie problematyką
 
Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego oraz Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa w Starostwie Powiatowym zorganizowały bardzo potrzebne i pożyteczne szkolenie.
 
Kwestie rozliczenia i przedłożenia sprawozdań w Urzędzie Marszałkowskim dotyczą przedsiębiorców, którzy poruszają się samochodami służbowymi, korzystają z kotłowni, technologii powodujących emisję (np. spawanie, malowanie), posiadają urządzenia klimatyzacyjne, wprowadzają na rynek produkty w opakowaniach, wytwarzają, zbierają bądź poddają odzyskowi odpady inne niż komunalne (np. świetlówki, tonery, przepracowany olej). 
 
szkol2.jpg
Przedsiębiorcy podczas szkolenia zapoznali się ze szczegółami sprawozdawczości z zakresu ochrony środowiska

27

STY

2016

64606

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

szkol1_781576511.jpg

Zdjęcie: szkol1_781576511.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.