Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Halowej

Zakończył się turniej halowej piłki nożnej o mistrzostwo w Powiecie Myszkowskim szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Rozgrywki odbyły się w Liceum Ogólnokształcącym w Myszkowie. Starostwo Powiatowe ufundowało nagrody dla zwycięzców.

Rywalizacja w obu kategoriach była bardzo zacięta, a młodzi piłkarze popisali się wielkim zapałem do gry i niepoślednimi umiejętnościami.

turniej1.jpg
Zacięta walka pod bramką, za chwilę padnie gol dla LO Myszków

Gościem honorowym był Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski, który udekorował drużyny i najlepszych piłkarzy. Przewodniczący pogratulował wszystkim zespołom i życzył niezłomności w rozwoju talentów sportowych.

turniej2.jpg
Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski dekoruje najlepsze drużyny w asyście Dyrektora LO Aleksandra Surmy i Prezesa UKS Maraton Adama Starostki

turniej3.jpg
Wspólne zdjęcie uczestników turnieju z zaproszonymi gośćmi

W kategorii gimnazja wystąpiło siedem zespołów, a w kategorii szkół średnich pięć drużyn.

Oto wyniki:

2 m. GIMN. Lgota Górna
3 m. GIMN. Koziegłowy
4 m. Gimn. Żarki
5 m. GIMN. Żarki Letnsko                                                                                       6 m. GIMN. Nr 1
7 m. GIMN. Nr 3

Najlepszym zawodnikiem Turnieju został Kacper Kostrzewa z Gimnazjum nr 5.

Reprezentacja Gimnazjum nr 5:
Pilarski Maciej, Frączek Przemysław, Buski Arkadiusz, Kurek Maciej, Marendowski Bartosz, Milczarek Szymon, Niedzielski Kacper, Sychowicz Igor, Świeboda Jakub, Bielawski Maciej, Kostrzewa Kacper. Opiekun: Marek Szycowski.

Kategoria: SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
Grano systemem „każdy z każdym”.

ZS ŻARKI(2) - ZS ŻARKI (1) - 4 : 1
LO Myszków (2 ) - LO Myszków (1) - 3 : 0
ZS ŻARKI (2) - LO Myszków (1) - 3 : 0
ZS ŻARKI(1) -  ZS NR 1 - 2 : 0
LO Myszków (2 ) - ZS ŻARKI (2) - 7 : 1
LO Myszków (1) - ZS ŻARKI(1) - 3 : 1
ZS ŻARKI (2) - ZS NR1 - 2 : 0
LO Myszków (2) - ZS ŻARKI (1) - 3 : 0
LO Myszków (1) - ZS ŻARKI(2) - 3 : 0
LO Myszków (2 )- ZS NR1I - 3 : 0

OSTATECZNA  KOLEJNOŚĆ:
1 m. LO Myszków(klasy II i III)
2 m. LO Myszków ( klay I)
3 m. ZS Żarki (2)
4 m. ZS Żarki (1)
5 m ZS nr 1.

Przy równej ilości punków decydował bezpośredni  mecz.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został  Maciej Szot z LO Myszków -11 bramek.

Reprezentacja LO Myszków:
Styburski Maciej, Jastrzębski Paweł, Wawrzyniak Michał, Musiałek Radosław, Stolarczyk Maciej, Szot Maciej, Buła Grzegorz, Styburski Maciej,  Każmierczak  Jakub, Góra Paweł, Janas Konrad, Kołacz Dawid, Pilis Norbert, Gordel Łukasz, Boroń Klaudiusz, Kostrzejowki Paweł, Radosz Wojciech. Opiekun: Adam Starostka

Nagrody w postaci pucharów, medali, statuetek i profesjonalnego sprzętu sportowego ufundowało Starostwo Powiatowe w Myszkowie. Organizatorem powyższych turniejów w ramach powierzonego zadania przez Starostwo był UKS „MARATON” i nauczyciele wychowania fizycznego z LO Myszków.

turniej1_176890707.jpg