Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Masz swoją firmę i chcesz lepiej nią zarządzać? A może masz pomysł na firmę i chcesz ją założyć? Zapisz się do Akademii Start & Up!
 
Organizatorami Akademii Start & Up są: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Independent Economic Experts’ Intitute, APAX Consulting Group. Partnerami Strategicznymi Akademii Start & Up są: Śląskie Centrum Przedsiębiorczości, Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej przy Związku Banków Polskich, SPIN-US Sp. z o.o. Patronat honorowy Akademii Start & Up objął Marszałek Województwa Śląskiego.

Prowadzenie własnej firmy to wyzwanie. Dzięki udziałowi w Akademii Start & Up możesz wzmocnić wiedzę z zakresu poszukiwania źródeł finansowania, efektywnego wykorzystania zasobów finansowych oraz skutecznego inwestowania, a także nabyć umiejętności w kierowaniu wszystkimi obszarami zarządzania Twoją firmą. Zapisy do Akademii Start & Up trwają do 15 kwietnia br.

Akademia Start & Up skierowana jest do osób, które mają pomysł na biznes i chcą go zrealizować otwierając swoją firmę oraz do przedsiębiorców, którzy rozpoczynają lub prowadzą swoją działalność nie dłużej niż 5 lat, a więc do tych wszystkich, którzy zmagają się z największymi wyzwaniami związanymi z zarządzaniem, finansowaniem oraz umacnianiem pozycji firmy na rynku. Pierwsza edycja realizowana jest w Katowicach w okresie od kwietnia 2016 r. do czerwca 2017 r. W jej rocznym programie przewidzianych jest 210 godzin wykładowych, a także warsztaty podnoszące kompetencje uczestników, Program Mentoringowy i Festiwal Innowacyjnych Pomysłów.

Do Akademii Start & Up można zapisać się wypełniając formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie internetowej www.ieei.eu/akademia-start-n-up. Zapisy trwają do 15 kwietnia br. do godz. 24:00.

12

KWI

2016

6632

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.