Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Dwa oblicza fotografii – tak można określić wernisaż, który miał miejsce w miniony piątek w Gminnym Ośrodku Kultury w Poraju. W uroczystym otwarciu wystawy wzięła udział Wicestarosta Myszkowski Anna Socha-Korendo.
 
O tym, czym dziś jest fotografia dobrze wiemy, jednak nie zawsze mamy do czynienia z produkcją zdjęć w starym stylu. Wystawa, zorganizowana w Poraju pod nadzorem artystycznym Anny Paterek jest wyjątkowa, gdyż łączy obecne metody wykonywania zdjęć ze starą techniką, sięgającą nawet 100 lat wstecz.

Autorzy zdjęć Piotr Nowaczyński i Przemysław Remiszewski zaproponowali coś niespotykanego na co dzień. Zaprezentowali m.in. fotografie, które zostały wykonane starymi analogowymi metodami, jakich dzisiaj już się nie stosuje. Efekt okazał się znakomity. 

Wśród gości na otwarciu wystawy byli m.in. Wicestarosta Myszkowski Anna Socha-Korendo, Przewodniczący Rady Miasta w Myszkowie Jerzy Woszczyk z radnymi Adamem Zaczkowskim i Norbertem Jęczalikiem i in.

Goście podkreślali niezwykłość prezentacji. Wicestarosta Anna Socha-Korendo przyznała, że jest pod wielkim wrażeniem i podkreśliła wartość projektu, który unaocznia przełom, jaki dokonał się w rozwoju fotografii na przestrzeni wieku.
Wystawę można nadal oglądać do 29 kwietnia w porajskim GOK-u.
 
wystawa1.jpg
Wicestarosta Anna Socha-Korendo wśród gości podczas otwarcia wystawy

12

KWI

2016

37705

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

wystawa1_619279758.jpg

Zdjęcie: wystawa1_619279758.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.