Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Kolejny rok szkolny już za nami. W piątek na terenie powiatu myszkowskiego odbyło się wiele uroczystych apeli i występów z okazji ukończenia roku szkolnego. Swój program na ostatni dzień szkoły przygotowali również nauczyciele i uczniowie z Zespołu Szkół nr 1 im. Eugeniusz Kwiatkowskiego w Myszkowie.

Szkoła jest jedną z czterech placówek tego typu prowadzonych przez powiat myszkowski. W uroczystości zorganizowanej w myszkowskiej "jedynce" wzięli udział uczniowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście. W ostatnim apelu w tym roku szkolnym uczestniczył również Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki oraz Członek Zarządu Powiatu Rafał Kępski.

Spotkaniu towarzyszyła podniosła atmosfera i znakomite humory. Nie zabrakło również galowych strojów i pocztów sztandarowych.

Jednym z punktów programu były okolicznościowe przemówienia oraz podziękowania. Dyrektor szkoły Eugeniusz Bugaj oraz uczniowie przygotowali dla Starosty Myszkowskiego specjalną statuetkę z podziękowaniem za sprawowanie patronatu nad placówką.

zak.jpg
Specjalne statuetki otrzymali m. in. Dyrektor Szkoły Eugeniusz Bugaj oraz Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki.

Po ciężkiej i wytężonej pracy prez ostatnie 10 miesiecy nadszedł czas długo wyczekiwanych wakacji. Zarówno nauczyciele, jak i uczniowie pójdą na zasłużony wypoczynek, by we wrześniu spotkać się ponownie na kolejnym etapie nauki i pracy.

zakoncz.jpg
W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele Powiatu Myszkowskiego: Członek Zarządu Rafał Kępski oraz Starosta Dariusz Lasecki (od lewej).

29

CZE

2016

65915

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

zak_146731550.jpg

Zdjęcie: zak_146731550.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.