Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Turniej o puchar Starosty i Komendanta

Reprezentacje piłkarskie drużyn spotkały się na towarzyskim turnieju, walcząc o puchar Starosty Myszkowskiego i Komendanta Powiatowego Policji w Myszkowie. Drużyny rywalizowały o miano najlepszej podczas pikniku policyjnego z okazji Święta Policji. 
 
Tym razem zawody zostały rozegrane na obiekcie rekreacyjno- sportowym w Mrzygłodzie. Po zaciętych zmaganiach na boisku pomiędzy myszkowskimi drużynami ze Starostwa Powiatowego, Państwowej Straży Pożarnej i Komendy Powiatowej Policji, ostatecznie zwyciężyła drużyna straży pożarnej z Myszkowa. 

tur4.jpg
Drużyny na wspólnym zdjęciu po zakończeniu turnieju

Zespół Starostwa zdobywał laury podczas wielu turniejów, lecz tym razem musiał zadowolić się trzecim miejscem, mimo iż mógł uchodzić z faworyta. Przypomnijmy, że przed dwoma laty Starostwo w znakomitym stylu wygrało w tym właśnie turnieju, pokonując kolejno zespoły Paulinów, Policji, Gminy Żarki i Straży. Krótko mówiąc „powiatowcy” nie mieli sobie równych. Tym razem zabrakło szczęścia. Mecze z Policją i Strażą zakończyły się porażkami. Mimo woli walki i dużej ambicji, piłkarze ze Starostwa cierpieli na brak przygotowania pod względem kondycyjnym, co ostatecznie miało decydujący wpływ na jakość gry, zwłaszcza w drugim meczu. 

tur1.jpg
Starosta Dariusz Lasecki rozprowadza akcję Powiatu

Początek w wykonaniu Starostwa był bowiem znakomity. Do przerwy spotkania z Policją utrzymywał się wynik 1:1, a obie drużyny na przemian stwarzały świetne sytuacje podbramkowe. Jednak w drugiej połowie nasi zawodnicy zbyt głęboko cofnęli się pod własną bramkę. Ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 4:2 na korzyść Policji. 
Niestety, losowanie także okazało się niefortunne, gdyż tuż po zakończeniu pierwszego spotkania, reprezentanci Starostwa musieli rozegrać kolejny mecz ze Strażą, dla której było to pierwsze spotkanie. Zmęczenie wyczerpującym i zaciętym pojedynkiem z policjantami okazało się kluczowe i zadecydowało o porażce.

tur5.jpg
Zamieszanie pod bramką Starostwa, tym razem Maciek Piłka wybronił stuprocentową okazję Policji

W ostatnim meczu strażacy pokonali policjantów w rzutach karnych i zajęli pierwsze miejsce. Na drugim miejscu podium stanęła drużyna policjantów z myszkowskiej komendy. 
Kapitanowie drużyn odebrali puchary z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Myszkowie insp. Lecha Bugaja i Starosty Myszkowskiego Dariusza Laseckiego. Królem Strzelców został sierż. Dominik Gębka, który odebrał statuetkę z rąk Przewodniczącego Rady Powiatu Powiatu Andrzeja Jastrzębskiego

Starostwo zagrało w składzie: Dariusz Lasecki, Jakub Grabowski, Maciej Piłka, Bartłomiej Duda, Michał Piłka, Dorian Pilarski, Marcin Maternik, Marcin Pilis, Karol Szczygieł, Michał Kot.
 
tur2.jpg
Starosta wręcza puchar kapitanowi drużyny Policji

tur3.jpg
Specjalną statuetkę dla najlepszego strzelca z rąk Przewodniczącego Rady Andrzeja Jastrzębskiego odebrał Dominik Gębka

19

LIP

2016

1735

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

tur4_818675471.jpg

Zdjęcie: tur4_818675471.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.