Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Aleksander Surma, wieloletni Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. mjr. Henryka Sucharskiego odszedł na emeryturę. W Starostwie Powiatowym odbyło się uroczyste pożegnanie Dyrektora. 
 
Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, Wicestarosta Anna Socha-Korendo, Członkowie Zarządu Powiatu Jakub Grabowski, Rafał Kępski wspólnie podziękowali Dyrektorowi Aleksandrowi Surmie za wieloletnią pracę dla szkoły i wkład w rozwój szkolnictwa na terenie Powiatu Myszkowskiego. 

dyrektor1.jpg
Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, Wicestarosta Anna Socha-Korendo, Członkowie Zarządu Jakub Grabowski i Rafał Kępski wspólnie podziękowali Dyrektorowi LO Aleksandrowi Surmie za długoletnią i owocną pracę
 
- Dziękujemy panu Dyrektorowi za 40 lat pracy w zawodzie nauczyciela, w tym 25 lat na stanowisku Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego. Pana trud włożony w wychowanie pokoleń młodzieży i zaangażowanie sprawiło, że szkoła osiągnęła prestiż i renomę jednej z najlepszych placówek w regionie. Życzymy panu Dyrektorowi wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i odpoczynku – powiedział Starosta Dariusz Lasecki, dodając z uśmiechem, że sam był jednym z uczniów LO, których odchodzący Dyrektor uczył.
 
Zarząd Powiatu przekazał na ręce Dyrektora pamiątkowe upominki.
 
Aleksander Surma zapisał się w historii LO jako najdłużej piastujący funkcję Dyrektora placówki. W tym czasie szkoła osiągnęła znakomity poziom. Wizytówką LO w Myszkowie jest hala sportowa, w której odbywają się duże zawody sportowe. Szkoła za czasów Aleksandra Surmy została rozbudowana o nowe pawilony i dziś prezentuje się niezwykle okazale.
Dziękujemy Panu Dyrektorowi za długą pracę.
 

01

WRZ

2016

24956

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

dyrektor1_448167668.jpg

Zdjęcie: dyrektor1_448167668.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.