Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Nowa sala i żłobek w porajskim Przedszkolu

Starosta Dariusz Lasecki, Wicestarosta Anna Socha-Korendo oraz Członek Zarządu Rafał Kępski uczestniczyli w uroczystościach związanych z oddaniem do użytku nowego pawilonu oraz otwarciem żłobka w Przedszkolu Publicznym w Poraju.

przed1.jpg
Przecięcie wstęgi w oddanej do użytku części Przedszkola;  

Porajskie przedszkole cieszy się znakomitą opinią i jest wyróżniająca się placówką tego typu w naszym powiecie. Rozbudowa i poszerzenie oferty w jeszcze większym stopniu uatrakcyjniło warunki, w jakich dzieci są przygotowywane do edukacji szkolnej.

Uroczystości, na których zjawiło się bardzie wiele osób – zaproszonych gości i rodziców otworzyła Dyrektor Przedszkola Beata Rajczyk, dziękując za liczne przybycie i witając obecnych, wśród których znaleźli się m.in. Starosta Dariusz Lasecki, Wicestarosta Anna Socha-Korendo, Wójt Gminy Poraj Łukasz Stachera, Przewodnicząca Rady Gminy Poraj Katarzyna Kaźmierczak, Członek Zarządu Powiatu Rafał Kępski, Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Myszkowie Sergiusz Wiśniewski, ks. Proboszcz Zdzisław Zgrzebny, Dyrektor Ośrodka Kultury w Poraju Magdalena Ryziuk-Wilk i in.

przed7.jpg
Wicestarosta Anna Socha-Korendo i Członek Zarządu Rafał Kępski przekazują na ręce Dyrektor Beaty Rajczyk książki do użytku przedszkolnego

Tuż po powitaniu gości nastąpiło oficjalne przecięcie wstęgi. Od tego momentu nowa część Przedszkola została oddana do użytku.

- Gratuluję dyrekcji, gronu pedagogicznemu, wszystkim nauczycielom i panu Wójtowi, który angażuje się od lat w to, żeby nasze dzieci mogły uczęszczać do szkół i przedszkola na wysokim poziomie. Cieszę się, że mogę tu z państwem być i że mamy możliwość otwarcia tak wspaniałej sali i żłobka – powiedziała Wicestarosta Anna Socha-Korendo, przekazując wspólnie z Członkiem Zarządu Rafałem Kępskim na ręce Dyrektor Beaty Rajczyk okolicznościowe upominki w postaci książek dla dzieci.

przed3.jpg
Smakoły dla maluchów przekazali Starosta Dariusz Lasecki i Wicestarosta Anna Socha-Korendo

Zaraz po części oficjalnej przed gośćmi wystąpiły się dzieci ze wszystkich grup wiekowych. Każda z nich wykonała piosenkę połączoną z układem choreograficznym. Na koniec zabrzmiała piękna piosenka o przedszkolu w Poraju.

przed4.jpg
Kilka miłych słów od Wicestarosty już na zawsze pozostanie w księdze gości...

Na zakończenie Starosta Dariusz Lasecki, wspólnie z Wicestarostą Anną Sochą-Korendo i Członkiem Zarządu Rafałem Kępskim przekazali dodatkowe upominki dla dzieci, a były nimi smakowite czekoladki.

W drugiej części uroczystości, zaproszeni goście udali się na pierwsze piętro, gdzie symbolicznie otwarto nowy żłobek dla najmłodszych dzieci. Piękna sala, przystosowana dla potrzeb maluchów wzbudziła prawdziwy podziw. 
Nie mogło zabraknąć pamiątkowego wpisu do księgi gości, który złożyli Starosta i Wicestarosta.

przed6.jpg
Dzieci z grupy czterolatków w swoim występie, który...

przed5.jpg
... z przyjemnością oglądali zebrani goście; na zdjęciu Starosta Dariusz Lasecki, Wicestarosta Anna Socha-Korendow, Wójt Łukasz Stachera, Przewodnicząca Rady Gminy Poraj Katarzyna Kaźmierczak, ks. proboszcz Zdzisław Zgrzebny


03

PAŹ

2016

61436

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

przed1_228618496.jpg

Zdjęcie: przed1_228618496.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.