Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

VI Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

“Trzy dni dla innowacji” tak brzmiało hasło VI Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbył się w Katowicach. Jest to największe wydarzenie dla firm z tego sektora. Warsztaty, sesje panelowe i debaty związane z tematyką MŚP to wszystko czekało na uczestników. Podczas tegorocznego Kongresu obecny był Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, Przewodniczący Rady Powiatu Myszkowskiego – Andrzej Jastrzębski i Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Marek Węgrzynowicz.

dsc.jpg
Andrzej Jastrzębski - Przewodniczący Rady Powiatu Myszkowskiego wraz z Dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy - Markiem Węgrzynowiczem.

Wsłuchiwanie się w trendy, obserwacja kierunków, którymi podążają małe i średnie przedsiębiorstwa, szansa na skorzystanie z porad fachowców, możliwości pozyskania wiedzy o nowych rynkach – o tym wszystkim rozmawiano podczas Kongresu. Na szczególną uwagę zasługuje ścieżka „Innowacje”, w ramach której odbyły się sesje poświęcone finansowaniu badań, inwestowaniu, bezpieczeństwu biznesu oraz nowymi technologiom wspierającym MŚP.

Wspomniane panele to tylko kropla w morzu  bogatego programu, który zrealizowany został od 10 do 12 października. Każdy na pewno znalazł cos dla siebie. Podczas kongresu miały miejsce także wydarzenia towarzyszące takie jak Targi Biznes Expo, gdzie można było zaprezentować swoja firmę, wymienić spostrzeżenia i nawiązać współpracę gospodarczą.

kongres.bmp

17

PAŹ

2016

4344

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

dsc_538057545.jpg

Zdjęcie: dsc_538057545.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.