Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Lista na bezpłatne badania USG już zamknięta!

Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że lista chętnych na badania USG dla dzieci została zamknięta. Ilość miejsc była ograniczona. Bardzo dziękujemy za tak szerokie zainteresowanie.

Akcję organizuje Fundacja Ronalda McDonalda i Powiat Myszkowski.

Poniżej komentarz Koordynatora Akcji bezpłatnych badań USG dla Dzieci – Członka Zarządu Powiatu Myszkowskiego Rafała Kępskiego:

Muszę otwarcie przyznać, że liczba chętnych na badania przerosła nasze oczekiwania. Okazało się, że potrzeby mieszkańców w zakresie tego rodzaju badań są bardzo duże. Nigdy wcześniej takie przedsięwzięcie w naszym powiecie nie było organizowane. Wpadliśmy na ten pomysł po raz pierwszy i przekonaliśmy się, że zapotrzebowanie znacznie przerasta nasze plany.
Bardzo cieszy fakt, że rodzice rozumieją rolę profilaktyki. Od piątku rano telefon dzwonił jeden za drugim i wiem, że były problemy z dodzwonieniem się. Pani rejestratorka z SP ZOZ-u czuła się jak pracownik infolinii :). Ostatecznie zapisano 202 dzieci, ale wiem też, że chętnych jest o wiele więcej. Na takie zapotrzebowanie musimy szybko odpowiedzieć. Wstępnie mogę dzisiaj zapewnić w imieniu całego Zarządu Powiatu, że akcja będzie powtórzona w terminie zaproponowanym przez Fundację McDonalda. Przeprowadziłem już rozmowę na ten temat z przedstawicielem Fundacji. Mam przy tym prośbę do Rodziców, którym udało się zapisać. Dla wszystkich ważne jest odpowiedzialne podejście i jeżeli z jakichkolwiek przyczyn Państwa dzieci nie będą mogły uczestniczyć w badaniu - proszę to zgłosić. Dzięki temu na pewno ktoś inny będzie miał okazję skorzystać i wziąć udział w badaniu.
Serdecznie pozdrawiam

17

PAŹ

2016

95305

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.