Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Dzień Białej Laski i Dzień Seniora

Tak jak w ubiegłym roku, Dzień Białej Laski i Dzień Seniora uroczyście obchodzone były w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie. Uroczystość zorganizowało Myszkowskie Koło Polskiego Związku Niewidomych i Słabowidzących. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Starosta Myszkowski - Dariusz Lasecki i Przewodniczący Rady Powiatu Myszkowskiego – Andrzej Jastrzębski, którzy przywieźli ze sobą specjalne upominki.

fghnfhj.jpg
Starosta Myszkowski - Dariusz Lasecki z Przewodniczącym Rady powiatu - Andrzejem Jastrzębskim wręczają upominki w asyscie Prezesa Koła Niewidomych - Leszka Mroza.

Przybyłych gości powitał Prezes Koła Niewidomych Leszek Mróz. W sali bankietowej, oprócz seniorów, którzy obchodzili swoje święto, zasiedli również Starosta Myszkowski – Dariusz Lasecki, Przewodniczący Rady Powiatu – Andrzej Jastrzębski, Burmistrz Myszkowa – Włodzimierz Żak, Burmistrz Miasta i Gminy Żarki – Klemens-Podejski, Prezes Międzypowiatowego Banku Spółdzielczego – Zofia Jakubczyk, Magdalena Cisowska, która reprezentowała PCPR w Myszkowie.
 
Nie obyło się też bez życzeń i podziękowań.
- Dzień „Białej Laski” to święto wszystkich osób niewidomych i słabowidzących. Z tej okazji pragnę w imieniu Zarządu Powiatu i Przewodniczącego Rady Powiatu w Myszkowie wraz z Radnymi życzyć Członkom myszkowskiego Koła Polskiego Związku Niewidomych dużo zdrowia, sił i optymizmu na co dzień. Dziękuję Zarządowi Koła w Myszkowie z panem Prezesem na czele za aktywność i wsparcie dla potrzebujących osób. Działania podejmowane przez państwa Koło pozwalają na aktywne uczestnictwo w życiu społecznym, co jest wielką wartością- powiedział Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki.

Powiat Myszkowski zawsze wspierał i wspiera działalność Koła. Tak było i tym razem. Starosta Myszkowski – Dariusz Lasecki z Przewodniczącym Rady Powiatu Myszkowskiego – Andrzejem Jastrzębskim obdarowali seniorów ciepłymi kołdrami, które na pewno przydadzą się podczas zimy.

Uroczystość przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze. Na wszystkich gości czekał poczęstunek.

fghfgh.jpg
Starosta Myszkowski - Dariusz Lasecki składa życzenia seniorom.

27

PAŹ

2016

88608

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

fghnfhj_859714540.jpg

Zdjęcie: fghnfhj_859714540.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.