Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki i Przewodniczący Rady Powiatu w Myszkowie Andrzej Jastrzębski w przeddzień wszystkich świętych – udali się na groby byłych Przewodniczących Rady, którzy już od nas odeszli.

grobyjakubiec.jpg
Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki razem z Przewodniczącym Rady Powiatu Myszkowskiego Andrzejem Jastrzębskim przy grobie byłego Przewodniczącego Rady Powiatu Myszkowskiego - Janusza Jakubca.

Pamięć o samorządowcach, którzy wpisali się w rozwój naszego Powiatu, jest podkreśleniem ich roli w działaniach publicznych na rzecz społeczności gminnych i powiatowych.

Starosta i Przewodniczący odwiedzili groby byłych Przewodniczących Rady Powiatu, w Myszkowie – Janusza Jakubca, zmarłego w 2014 roku, i Mariana Szczerbaka, który odszedł przed kilkoma miesiącami.

Obaj wnieśli swój wkład w postępy samorządu powiatowego, ich wieloletnia praca na rzecz Powiatu Myszkowskiego w poprzednich kadencjach pozwoliła poznać ich jako osoby nietuzinkowe, o wielu zasługach.

Starosta Dariusz Lasecki i Przewodniczący Andrzej Jastrzębski złożyli na grobach kwiaty i zapalili symboliczne znicze, wspominając obu Przewodniczących i ich rolę w tworzeniu i rozwoju samorządu gminnego i powiatowego.   

grobyszczerbak.jpg
Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki i Przewodniczący Rady Powiatu Myszkowskiego Andrzej Jastrzębski przy grobie byłego Przewodniczącego Rady Powiatu Myszkowskiego - Mariana Szczerbaka.

02

LIS

2016

44594

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

grobyjakubiec_883959402.jpg

Zdjęcie: grobyjakubiec_883959402.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.