Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W czwartek w Starostwie Powiatowym w Myszkowie odbyło się spotkanie z przedsiębiorcami, na którym obszernie omówiono możliwości wsparcia działalności gospodarczej. Pracownicy Śląskiego Centrum w Chorzowie przedstawili Działanie 1.2 Prace badawczo – rozwojowe, Działanie 3.2 Wyrażenie innowacyjnych technologii, Działanie 3.3 Technologie informacyjno – komunikacyjne w ramach RPO WSL na lata 2014-2020.

spotkaniee.jpg
Przedsiębiorcy podczas spotkania

Pracownik Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach omówił możliwości wsparcia dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą oraz zapoznał liczne zebranych z możliwością podnoszenia kompetencji w ramach Bazy Usług Rozwojowych. Józef Wojtas Przedstawiciel Lokalnego Punktu Informacyjnego, działającego przy Agencji Rozwoju Regionalnego w Częstochowie, przedstawił bogatą ofertę dofinansowań dla Przedsiębiorców w ramach programów krajowych PO Inteligentny Rozwój i PO Infrastruktura i Środowisko. Ponadto zaprezentowana została oferta nisko oprocentowanych kredytów w ramach „Śląskiego funduszu pożyczkowego” i Funduszu Pożyczkowego ARR w Częstochowie. Kolejnym prelegentem była Halina Palarz Prezes Stowarzyszenia Partnerstwo Północnej Jury z siedzibą w Złotym Potoku, która przedstawiła ofertę dofinansowania w różnych obszarach działania ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Dziękujemy za udział w spotkaniu. Jednocześnie informujemy, iż udostępniamy prezentacje ze spotkania dla wszystkich zainteresowanych – wystarczy przesłać zgłoszenie na adres malgorzata.budek@powiatmyszkowski.pl

spotkanie.jpg

17

LUT

2017

52379

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

spotkaniee_811397678.jpg

Zdjęcie: spotkaniee_811397678.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.