Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W poniedziałek w Muzeum Dawnych Rzemiosł w Żarkach odbyła się konferencja „Eco – Lokalnie” zorganizowana przez Centrum Rozwoju Lokalnego. Powiat Myszkowski reprezentowała Wicestarosta Anna Socha – Korendo.

eco.jpg
Wicestarosta Anna Socha - Korendo, Wójt Gminy Niegowa Dorota Hajto - Mazur podczas konferencji Eco - Lokalnie

Zaproszenia na konferencje przyjęli również Wójt Gminy Niegowa Dorota Hajto – Mazur, Burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski,   Przybyłych gości przywitała Marta Mularczyk - Leśniak. Spotkanie uświetnił występ artystyczny dzieci z przedszkola w Żarkach.

ecoo.jpg
Występ dzieci z przedszkola w Żarkach

Projekt „Eco – Lokalnie” łączył w sobie trzy potencjały: społeczny, ponieważ w przedsięwzięciu wzięli udział lokalni mieszkańcy, edukacyjny, bo każda inicjatywa niosła za sobą wiedzę na temat środowiska naturalnego i ekologiczny dlatego, że dotyczyła właśnie środowiska.

Wszystkie 23 inicjatywy zorganizowane były w trzech powiatach myszkowskim, zawierciańskim i częstochowskim. Przedsięwzięcia były różne, dotyczyły między innymi zwiększania pogłowia i ochrony pszczoły miodnej, budowy gniazd dla bocianów, modernizacji zbiorników wodnych.

07

MAR

2017

92859

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

eco_581035305.jpg

Zdjęcie: eco_581035305.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.