Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Strażnica Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Myszkowie, jak co roku, znów gościła młodzież biorącą udział w Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Laureaci Turnieju wezmą udział w zmaganiach na szczeblu wojewódzkim. Organizatorem przedsięwzięcia był Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Myszkowie. Nagrody ufundował Zarząd Powiatu.

turn.jpg
Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki w asyście p.o. Komendanta PSP w Myszkowie Sergiusza Wiśniewskiego z laureatką konkursu Anetą Sikorą
 
W Turnieju uczestniczyli reprezentanci szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Uczniowie najpierw pisali test, a następnie odpowiadali na pytania jury. Trzeba było wykazać się wiedzą na temat przepisów ochrony przeciwpożarowej w tym ochrony lasów, znajomością sprzętu p-poż, historii straży pożarnej, znajomością zagadnień ochotniczej straży pożarnej i udzielania pierwszej pomocy.
Nagrody ufundowane przez Zarząd Powiatu wręczał Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki w asyście p.o. Komendanta PSP w Myszkowie Sergiusza Wiśniewskiego.
 
Uczestnicy zostali podzieleni na trzy kategorie. W pierwszej z nich – kategorii szkół podstawowych – najlepszymi okazali się: Piotr Szczepański (Myszków), Bartosz Konopka (Koziegłowy), Julia Kaźmierska (Cynków). W drugiej kategorii – szkół gimnazjalnych – zwycięzcami okazali się Sandra Kusaj (Niegowa), Kacper Płachta (Myszków), Karolina Gryl (Niegowa). W ostatniej z kategorii – szkół ponadgimnazjalnych – triumfowali Aneta Sikora (Myszków) – ubiegłoroczna finalistka, Sebastian Rosikoń (Myszków) i Mateusz Bialik (Żarki).

turni.jpg
Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki razem z p.o. Komendanta PSP w Myszkowie Sergiuszem Wiśniewskim wręcza nagrody

turniej.jpg
Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, p.o. Komendanta PSP w Myszkowie Sergiusz Wiśniewski razem ze zwyciężczynią w kategorii gimnazjalnej Sandrą Kusaj

05

KWI

2017

9387

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

turn_658102762.jpg

Zdjęcie: turn_658102762.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.