Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W minionym tygodniu Powiat Myszkowski odwiedzili przedstawiciele Parlamentu i Sejmiku Wojewódzkiego oraz samorządu lokalnego.

znaneosobyy.jpg
Gości po terenie Firmy Sokpol oprowadzał Prezes Roman Sobczyk; na zdjęciu: Poseł na Sejm RP Władysław Kosiniak-Kamysz, Wicemarszałek Województwa Śląskiego Stanisław Dąbrowa, Przewodniczący Sejmiku Śląskiego Stanisław Gmitruk, Starosta Kłobucki Henryk Kiepura, Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, Wicestarosta Anna Socha-Korendo, Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski, Burmistrz Myszkowa Włodzimierz Żak, Wiceprzewodniczący Jan Kieras, Radny Powiatu Józef Lazar

Przejazd przez Powiat Myszkowski stał się okazją do zapoznania gości z jego historią, osiągnięciami oraz planami rozwojowymi.

Po raz pierwszy w Myszkowie zjawił się Poseł na Sejm RP Władysław Kosiniak-Kamysz, który z zainteresowaniem wysłuchał informacji na temat Powiatu Myszkowskiego.
Obecni byli również m.in. Wicemarszałek Województwa Śląskiego Stanisław Dąbrowa, Przewodniczący Sejmiku Śląskiego Stanisław Gmitruk, Starosta Kłobucki Henryk Kiepura. W spotkaniu wzięli udział reprezentanci samorządu lokalnego: Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, Wicestarosta Anna Socha-Korendo, Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski, Burmistrz Myszkowa Włodzimierz Żak, Wiceprzewodniczący Jan Kieras, Radny Powiatu Józef Lazar.

Miłym akcentem była wizyta robocza w siedzibie znanej w Polsce i na świecie myszkowskiej firmy Sokpol. Prezes Roman Sobczyk przywitał gości i przedstawił dzieje zakładu i jego perspektywy na najbliższe lata.

Po krótkim spotkaniu goście udali się w dalszą drogę.

10

KWI

2017

63382

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

znaneosobyy_327313915.jpg

Zdjęcie: znaneosobyy_327313915.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.