Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Powiat Myszkowski organizuje pierwszy muzyczno-wokalny Festiwal Powiatowy „Nasz Talent” im. Henryka Gmitra, który przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży ze wszystkich gmin Powiatu. Finał już 30 kwietnia 2017 r.

Zasadniczą ideą Festiwalu jest umożliwienie młodym osobom prezentacji i konfrontacji swoich umiejętności muzycznych oraz wyłonienie najlepszych wykonawców, a także ich  promocja na scenach muzycznych w kraju.

Integralną częścią festiwalu „Nasz Talent” jest również kształcenie estradowe finalistów podczas warsztatów muzycznych, prób estradowych i koncertu finałowego, który zostanie zarejestrowany na płycie CD.

Warsztaty muzyczne potrwają dwa dni (piątek, sobota), koncert finałowy odbędzie się w niedzielę. W koncercie finałowym wystąpi 23 finalistów, wyłonionych w etapach szkolnych i gminnych oraz cztery zespoły.
Solistom towarzyszyć będzie orkiestra festiwalowa.

Wśród Jury Festiwalu zasiadają znane osoby, mające liczne sukcesy w dziedzinie muzyki: Elżbieta Adamiak, Jerzy Filar, Siergiej Wowkotrub.

Serdecznie zapraszamy na Festiwal "Nasz Talent", który odbędzie się 30 kwietnia 2017 r. (niedziela) godz. 17.00 w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie.

plakatnasztalent.jpg

19

KWI

2017

54706

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

plakatnasztalent_635058087.jpg

Zdjęcie: plakatnasztalent_635058087.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.