Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Otwarcie sezonu żeglarskiego w Poraju

Żeglarze zawiesili banderę na Zalewem Porajskim. Ruszył sezon, który w kolejnych miesiącach będzie się rozkręcał aż po apogeum w czasie lata.

Uroczystość odbyła się nad Zalewem, a wśród gości nie zabrakło miłośników żeglarstwa i przedstawicieli samorządu gminnego i powiatowego. Powiat Myszkowski reprezentowali Starosta Dariusz Lasecki i Członek Zarządu Powiatu Rafał Kępski, z władz gminnych na uroczystość przybył Wójt Łukasz Stachera, Wicewójt Katarzyna Kaźmierczak, Przewodniczący Rady Gminy Andrzej Pawłowski, Wiceprzewodniczący Mariusz Karkocha, a także Kierownik Referatu Komunikacji Społecznej, Informatyki i Promocji Andrzej Kozłowski.

zeg5.jpg
Sezon już otwarty; Starosta Dariusz Lasecki, Wójt Poraja Łukasz Stachera, Członek Zarządu Powiatu Rafał Kępski na fotografii z młodszymi i starszymi żeglarzami

Starosta Dariusz Lasecki życzył wszystkim żeglarzom udanego sezonu, dziękując przy tym za rozwijanie i promowanie żeglarstwa wśród młodych i starszych adeptów tej sztuki.

Wśród gości znaleźli się również osoby zaangażowane w działalność żeglarską: Prezes Częstochowskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego Janusz Kołodziejczuk, Członkowie Zarządu i Członków Mariny Poraj z Prezes Urszulą Grzywacz na czele, jak również się również przedstawiciele wszystkich klubów żeglarskich oraz sympatycy żeglarstwa.

Oficjalną część poprowadził Wiceprezes Mariny Poraj Adam Zaczkowski. Oprócz krótkiego wstępu, podziękował wszystkim osobom, które niosą swój wkład w rozwijanie żeglarstwa na naszym terenie oraz stopy wody pod kilem w tym nowym sezonie 2017.
Na koniec była również bardzo miła niespodzianka dla wszystkich klubów działających na terenie Mariny od Wójta Gminy Poraj Łukasza Stachery w postaci podarowanego na ich ręce nowiutkiego sprzętu w postaci motorówki, aby im służyła w różnego rodzaju wydarzeniach odbywających się na wodach Zalewu Porajskiego.

zeg1.jpgzeg2.jpgzeg3.jpgzeg4.jpg

08

MAJ

2017

22006

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

zeg5_881899750.jpg

Zdjęcie: zeg5_881899750.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.